Niesamowita pogoń „Bombera” Harrisa [WIDEO]

Jarosław Pabijan
Christopher Calvin Harris nadal potrafi zaskakiwać.

Brytyjczyk nigdy nie był wybitnym żużlowcem. Kilka sukcesów na koncie jednak ma. Aż 9-krotnie stawał na podium zawodów Grand Prix; raz udało mu się nawet wygrać turniej (w 2007 roku w Cardiff). Zdobył 7 medali indywidualnych mistrzostw swojego kraju (3-3-1).

Ostatnio Harris spisuje się coraz gorzej, ale nadal miewa przebłyski kapitalnej jazdy na dystansie (starty nigdy nie były jego mocną stroną). W minioną niedzielę przekonali się o tym kibice, którzy oglądali czwartą, przedostatnią rundę indywidualnych mistrzostw świata na długim torze. W 4. wyścigu „Bomber” wyraźnie został na starcie. Nie załamał się jednak i ruszył w pogoń za czwórką rywali.

TO TRZEBA ZOBACZYĆ!

Turniej w Eenrum wygrał Francuz Dimitrij Berge, który jest liderem cyklu. Harris zajął w niedzielę 5. pozycję.