W niedzielę o 9.29 na DK nr 25 w Prądocinie zderzyły się dwa auta osobowe - marki Land Rover i Renault Laguna, dwie osoby trafiły do szpitala.
W niedzielne przedpołudnie w Prądocinie na DK nr 25 doszło do wypadku z udziałem dwóch aut osobowych, które zderzyły się. [b]W akcji ratunkowej brały udział trzy zastępy straży pożarnej. Dwie kobiety bez widocznych obrażeń zewnętrznych zostały zabrane do szpitala, nadal trwają badania. W związku z tym zdarzeniem pas w stronę Bydgoszczy był tymczasowo zamknięty, jest już przejezdny.
- Policjanci wstępnie ustalili, że kierujący samochodem marki Land Rover nie zachował bezpiecznego odstępu i uderzył w lagunę - informuje st. asp. Lidia Kowalska z zespołu prasowego KWP w Bydgoszczy.
Badania lekarskie jeszcze trwają, ale zdarzenie prawdopodobnie zostanie zakwalifikowane jako kolizja.
Noś odblaski także w mieście. Policja apeluje do pieszych.