
Jakie są polskie lotniska? Oceniamy architekturę i estetykę, a nie liczbę pasażerów, obecnych w nich linii lotniczych czy dojazd.
Jakie są polskie lotniska? Nie oceniamy liczby pasażerów, obecnych w nich linii lotniczych ani dojazdu, lecz architekturę i estetykę. W skrócie: do najpiękniejszych lotnisk na świecie, jak to w Marakeszu, Singapurze czy w mieście Doha w Katarze, bardzo im daleko. Na kolejnych 30 zdjęciach przedstawiamy subiektywny ranking lotnisk w Polsce. Dwa pierwsze miejsca nie będą pewnie zaskoczeniem, ale trzecie - już tak. No i gdzie są Modlin, Radom oraz "nasze" Pyrzowice? Zapraszamy! A na zdjęciu: największe lotnisko na świecie, w Atlancie w USA
ZOBACZ KOLEJNE ZDJĘCIA >>>

15. Zielona Góra, Babimost
15. Zielona Góra, Babimost. Jeśli lotnisko w Szczecinie przypomina obiekt z lat 90., to ten trzeba umiejscowić w latach 80., jeśli chodzi o architekturę. Babimost ma tylko jedno regularne połączenie, do Warszawy i poniżej tysiąca pasażerów miesięcznie. To lotnisko zajmuje ostatnie miejsce w naszym subiektywnym rankingu.

14. Modlin
14. Modlin. Wnętrze terminala. W kolejnych latach lotnisko może jednak wykonać spory skok, bo planowana jest budowa nowego terminala

14. Modlin
14. Modlin. Lotnisko jednej linii: Ryanair. Modlin nie ma wyglądać, on ma tanio odprawić jak największą liczbę pasażerów. W naszym rankingu jest na przedostatnim miejscu.