MŚ piłkarzy ręcznych. Polacy lepsi od Czarnogóry. Zapis relacji na żywo.

Filip Bares
Filip Bares
Reprezentacja Polski pożegnała się już z turniejem, którego jest gospodarzem, ale nie oznacza to koniec występów na mundialu. W piątek pokonali Czarnogórę 27:20. Poniżej zapis relacji na żywo z tego meczu.

Mistrzostwa świata piłkarzy ręcznych. Polska - Czarnogóra.

Reprezentacja Polski pożegnała się już z turniejem, którego jest gospodarzem, ale nie oznacza to koniec występów na mundialu. Przed nimi jeszcze dwa mecze - niedzielny z Iranem i dzisiejszy z Czarnogórą. Zapraszamy na relację tekstową z tego starcia!
22:0320.01.2023

Polska - Czarnogóra 27:20

Koniec meczu! Polska z drugim zwycięstwem na mistrzostwach świata. MVP meczu z pewnością zostanie Mateusz Kornecki. W niedzielę Biało-Czerwoni zmierzą się z Iranem.

Do usłyszenia!

22:0020.01.2023

Polska - Czarnogóra 26:20

2 minuty do końca. Tylko katastrofa może tu coś zmienić

21:5720.01.2023

Sićko trafia i ponownie mamy 6-bramkowe prowadzenie

21:5320.01.2023

Polska - Czarnogóra 24:19

Ależ teraz sekwencja wydarzeń! Najpierw Polacy zagrali "alley-oppa" rodem z NBA, który zakończył się bramką. Następnie Sićko i Krajewski nie wykorzystali dwóch sytuacji sam na sam z bramkarzem gości. Po drugiej stronie Czarnogórców zatrzymał jednak MVP dzisiejszego meczu Mateusz Kornecki!

21:5120.01.2023

Polska - Czarnogóra 23:18

NIEBYWAŁE! Kornecki bierze sprawy w swoje ręce i trafia do pustej bramki ze swojego pola karnego! On jest dziś niesamowity!

21:5020.01.2023

Polska - Czarnogóra 21:18

Goście udanie z kontrataku po rzucie Radovicia. Przewaga dalej topnieje...

21:4820.01.2023

Polska - Czarnogóra 20:16

Ale jakie to ma znaczenie jeśli tak gra Mateusz Kornecki! Kolejna interwencja polskiego bramkarza!

21:4720.01.2023

Jędrazczyk pudłuje teraz z 7. metra. 7-bramkowa przewaga spadła już do czterech

21:4520.01.2023

Polska - Czarnogóra 20:15

I Kornecki ponownie! Chyba przekuwa też żagiel!

21:1120.01.2023

Szymon Sićko po raz kolejny i są trzy bramki przewagi!

Dziwny koniec pierwszej połowy. Najpierw Biało-Czerwoni zbyt długo zwlekali z rozegraniem akcji, ale faul gości dał nam jeszcze rzut wolny. Ostatecznie do przerwy prowadzimy 11:8 i zaczniemy drugą połowę w w przewadze jednego gracza

21:0920.01.2023

Polska - Czarnogóra 10:8

Michał Daszek i mamy dwie bramki przewagi!

Patryk Walczak ma teraz dużo szczęścia. Mógł wylecieć z boiska, ale skończyło się na drugiej dzisiejszego dnia karze dwóch minut

21:0620.01.2023

Polska - Czarnogóra 9:8

Polacy znów prowadzą. Niestety kontuzji nabawił się Działakiewicz i musi opuścić parkiet

21:0220.01.2023

Polska - Czarnogóra 8:8

Goście odrabiają straty

21:0120.01.2023

Polska - Czarnogóra 7:6

Kornecki jest niesamowity! Od czterech minut nie padła bramka, a Polacy grali w podwójnym osłabieniu!

20:5620.01.2023

Goście nie trafiają z siedmiu metrów! Po czerwonej kartce Polacy muszą teraz grać w podwójnym osłabieniu

20:5520.01.2023

W zagraniu Polaka nie było złych intencji. Próbował przechwycić piłkę i po prostu zderzył się z rywalem...

20:5420.01.2023

Katastrofa Biało-Czerwonych! Czerwona kartka dla Arkadiusza Moryto...

20:5320.01.2023

Słabe pięć minut w wykonaniu Biało-Czerwonych. Już tylko 1-bramkowe prowadzenie, a Czarnogóra gra w przewadze, bo zagraniu łokciem Patryka Walczaka...

20:5020.01.2023

Polska - Czarnogóra 7:5

Goście zmniejszyli straty grając w przewadze. Gdyby nie gol Szymona Sićki i kolejna świetna parada Mateusza Korneckiego mielibyśmy już remis.

20:4820.01.2023

Polska - Czarnogóra 6:2

Dwie minuty kary dla Tomasza Gębali

20:4720.01.2023

Początek meczu należał do Korneckiego, a teraz mamy Jędraszczyk Show! Świetnie grają Biało-Czerwoni