
Misiek Koterski i Marcela Leszczak wzięli ślub. W podróż poślubną wybrali się do Meksyku
Młoda para wraz ze swoim synkiem, Fryderykiem, udali się do Meksyku, do Cancun, gdzie zakwaterowali się w luksusowym hotelu.
Zobacz zdjęcia ze ślubu oraz fotki z podróży do dalekiego Meksyku >>>

Kim jest Marcela Leszczak?
Marcela Leszczak urodziła się w 1992 roku w Koninie Na karierę zawodową zdecydowała się już po ukończeniu szkoły średniej, pomagając ojcu w jego warsztacie samochodowym. Jak podkreśla, była pasjonatką motoryzacji od Jest zdobywczynią tytułu Miss Konina oraz 2. miejsca w konkursie Wicemiss Wielkopolski w 2011 roku. Popularność zdobyła po udziale w III edycji programu Top Model, gdzie dotarła do półfinału. Po zakończeniu show, Leszczak zaczęła pojawiać się na wybiegach i stała się twarzą wielu marek. Swój debiut aktorski miała w serialu "Miłość na bogato" w 2013 roku. Marcela Leszczak z powodzeniem buduje swoją karierę w krajowym przemyśle rozrywkowym.
Na kolejnych slajdach prezentujemy zdjęcia ze ślubu i podróży poślubnej Miśka Koterskiego i Marceli Leszczak >>>

Tak spędzają podróż poślubną Misiek Koterski i Marcela Leszczak
Na kolejnych slajdach prezentujemy zdjęcia ze ślubu i podróży poślubnej Miśka Koterskiego i Marceli Leszczak >>>

Kim jest Misiek Koterski?
Miśka Koterskiego można określić jako postać wszechstronną w polskim show-biznesie. Jest synem znanego reżysera Marka Koterskiego i Iwony Ciesielskiej oraz bratem stryjecznym aktora Macieja Koterskiego. Ukończył XXI Liceum Ogólnokształcące w Łodzi, a następnie studiował scenopisarstwo w Warszawskiej Szkole Filmowej. Swój debiut na wielkim ekranie zaliczył w roli Sylwusia w filmie "Ajlawju" (1999) swojego ojca, Marka Koterskiego. Kolejne lata przyniosły mu udział w wielu produkcjach filmowych i telewizyjnych, w tym w serialu "Królowie śródmieścia" i talk-show "Misiek Koterski Show". Zyskał również popularność jako Henryk Saniewski w serialu "Pierwsza miłość". Pojawiał się także w epizodycznych rolach w serialach, takich jak "Świat według Kiepskich", oraz w filmach kinowych. Aktywnie uczestniczył także w produkcjach radiowych i telewizyjnych, a w 2022 roku zagrał tytułową rolę Edwarda Gierka w filmie "Gierek".
Na kolejnych slajdach prezentujemy zdjęcia ze ślubu i podróży poślubnej Miśka Koterskiego i Marceli Leszczak >>>