Joachim Przybył
Tak kibice komentują blamaż piłkarskiej reprezentacji Polski - zobaczcie najlepsze memy! Archiwum
Katastrofa w Kiszyniowie! Polska prowadziła 2:0 do przerwy z Mołdawią, ale w drugiej połowie straciła trzy gole. To druga klęska w trzecim meczu eliminacji Euro pod wodzą Fernando Santosa. Tak kibice komentują blamaż reprezentacji - zobaczcie najlepsze memy!

Katastrofa w Kiszyniowie! Polska prowadziła 2:0 do przerwy z Mołdawią, ale w drugiej połowie straciła trzy gole. To druga klęska w trzecim meczu eliminacji Euro pod wodzą Fernando Santosa. Tak kibice komentują blamaż piłkarskiej reprezentacji Polski - zobaczcie najlepsze memy!

Brak słów, bezradność, ogromne rozczarowanie. Do przerwy wydawało się, że wygramy pewnie i po dobrej grze w Kiszyniowie,gole strzelali Arkadiusz Milik i Robert Lewandowski, ale kolejne 45 minut to koszmar, festiwal błędów, zwłaszcza w grze defensywnej. Im bliżej było końca, tym polski zespół wyglądał gorzej.

- Jest nam wstyd, jesteśmy rozczarowani, jesteśmy źli. Pierwszą połowę rozegraliśmy na własnych warunkach, a potem uznaliśmy, że można dograć mecz na stojąco. To jest nie do zaakceptowania, każdy z nas teraz musi spojrzeć w lustro. Będzie grillowanie i na to zasłużyliśmy - przyznał Jan Bednarek.

W grupie eliminacyjnej do Mistrzostw Europy lądujemy na 4. miejscu. Na koncie kadra Fernando Santosa ma porażki z Czechami i Mołdawią oraz z trudnem wywalczone zwycięstwo z Albanią.

Memy po meczu Mołdawia - Polska. Orły sprowadzone na ziemię!...

Mołdawia- Polska 3:2 (0:2)

• 0:1 Arkadiusz Milik (12)
  • 0:2 Robert Lewandowski (34)
  • 1:2 Ion Nicolaescu (48)
  • 2:2 Ion Nicolaescu (75)
  • 3:2 Władysław Babohlo (85)

Polska: Wojciech Szczęsny - Tomasz Kędziora, Jan Bednarek, Jakub Kiwior - Przemysław Frankowski (64. Bereszyński), Damian Szymański (83. Linetty), Piotr Zieliński, Sebastian Szymański, Nicola Zalewski (65. Kamiński) - Arkadiusz Milik (73. Świderski), Robert Lewandowski.