Mecz Zawisza Bydgoszcz - Chemik Moderator Bydgoszcz zapis relacji na żywo

Zawisza Bydgoszcz jeszcze nigdy nie pokonał Chemika w roli gospodarza. Jak będzie dziś? Arkadiusz Wojtasiewicz
W derby Bydgoszczy Zawisza pokonał Chemika Moderatora 3:1 (0:1). Poniżej zapis relacji na żywo

Zawisza Bydgoszcz - Chemik Moderator Bydgoszcz 3:1 (0:1)

Bramka: Tomasz Żyliński (55), Kamil Żylski (59, 84) - Tomasz Prejs (7 - samobójcza).
ZAWISZA: Michał Oczkowski - Jastrzembski, Sochań, Mielcarek (87. Maciejewski), Brzeziński (71. Kozłowski), Prejs, Piekuś (46. Żyliński), Witucki, Mateusz Oczkowski, Furst (70. Zniszczoł), Jaskólski (46. Żylski).
CHEMIK MODERATOR: Klon - Chęś (60. Adamski), Kacprzak, Skorupa, Katerla (64. Sobczyk), Rysiewski, Perliński, Pieczyński, Serafin, Kot (81. Lipkowski), Włosiński.
Sędziują: Karol Kobędza jako główny oraz Krzysztof Kaczmarek i Adam Marczuk jako asystenci (wszyscy Toruń).

Koniec meczu. Dziękujemy za uwagę. Niebawem zdjęcia z meczu i materiały wideo.
90+2 - Kolejna dobra akcja Perlińskiego. Piłkę po jego strzale odbił na róg Michał Oczkowski.
90+1 - Żółta kartka dla Mateusza Oczkowskiego za faul. Chemicy mają rzut wolny z okolic narożnika pola karnego. Ich dwa dwa strzały zostały zablokowane.
90 - Sędzia doliczył co najmniej 3 minuty.
90 - Adamski zagrał wzdłuż bramki, ale Lipkowski nie zdołał zamknąć akcji.
87 - Ostatnia zmiana w Zawiszy. Mielcarka zmienia Maciejewski
84 - Tym razem Żylski się już nie myli. Otrzymał piłkę w polu karny i z około 13 metrów nie dał szans bramkarzowi Chemika.
82 - Żylski przejął bezpańską piłkę w polu karnym, minął bramkarza i ostrego kąta kopnął futbolówkę w ... słupek
81 - Kolejna zmiana w Chemiku. Kota zastępuje Lipkowski
78 - Ostatnie minuty należą do chemików, którzy dążą do remisu.
74 - Bardzo dobra okazja Adamskiego. Po jego główce piłka minimalnie minęła słupek
71 - Następna zmiana w Zawiszy. Kozłowski zastępuje Brzezińskiego
70 - Kolejna zmiana w Zawiszy. Zniszczoł zastępuje Fursta.
69 - Mogło być 3:1 dla Zawiszy. Strzał Zylińskiego minimalnie niecelny
64 - Druga zmiana w Chemika. Sobczyk zastępuje Katerlę.
60 - Zmiana w Chemiku Chęsia zastępuje Adamski.
59 - Zawisza wychodzi na prowadzenie po strzale Żylskiego zza pola karnego
57 - Żółta kartka dla Żylskiego za faul
55 - Tomasz Żyliński doprowadza do remisu. Piłka odbija się jeszcze od jednego z obrońców Chemika.
50 - To powinien być drugi gol dla Chemika. Perliński przeprowadził akcję lewą stroną i wycofał piłkę do Kota, który z około 7 metrów nie trafił w bramkę.
48 - Pierwsza żółta kartka. Otrzymał ją Chęś z Chemika
46 - Drugą połowę zaczęli zawiszanie. W zespole dwie zmiany. Żyliński zastąpił Piekusia, a Żylski gra za Jaskólskiego,
Koniec pierwszej połowy. Z relacją wracamy za około kwadrans.
45 - Sędzia dolicza jedną minutę
42 - Zawiszanie częściej przy piłce, ale niewiele z tego wynika
37 - W odpowiedzi akcja Zawiszy zakończona strzałem Mielcarka. Minimalnie niecelnym
36 - Kontra Chemika. Kąśliwy strzał Kacprzaka odbija Michał Oczkowski.
33 - Rzut wolny dla Zawiszy z około 18 metrów po faulu na Sochaniu. Uderzył Mielcarek, ale świetna interwencja Klona.
30 - Przepraszamy za chwilowe kłopoty techniczne. W ostatnich minutach obie ekipy są skupione na atakach. Raz po jedną, raz pod drugą bramką dochodzi do sytuacji.
19 - W ostatnich minutach lepiej prezentują się chemicy. Mocny strzał Perlińskiego został zablokowany przez zawiszan.
15 - W okolicach środka pola faulowany był Maciej Kot. Po chwili w boczną siatkę trafił Kamil Serafin
12 - Zawiszanie starają się przejąć kontrolę nad meczem. Częściej są przy piłce, ale niewiele z tego wynika
7 - Chemik obejmuje prowadzenie! Tomasz Prejs próbował wybić piłkę, ale uczynił to tak niefortunnie, że wpakował ją do własnej bramki.
4 - Tym razem akcja Chemika, ale zabrakło ostatniego dokładnego podania i piłka w rękach bramkarza
3 - Ładna akcja lewą strona Jaskólskiego, ale dośrodkowanie zablokowane przez Skorupę
2 - Dziś piłkarzom będzie przeszkadzać porywisty wiatr. Na boisku mocno dmucha
1 - Już pierwszy faul. Faulowany Furst, ale zawiszanie stracili piłkę
1- Rozpoczęli chemicy

Wyniki na żywo z innych boisk znajdziesz w poniższych materiałach:

Przed meczem - Witamy państwa ze stadionu przy ul. Gdańskiej gdzie za kilkanaście minut rozpoczną się derby Bydgoszczy i jednocześnie hit IV ligi. Prowadzący w rozgrywkach Zawisza podejmie drugiego Chemika Moderatora. Różnica między zespołami wynosi 5 punktów, a dodatkowo zawiszanie mają rozegrany o jeden mecz mniej. Przypomnijmy, że w rundzie jesiennej na tym stadionie padł remis 2:2. Rozgrzewka właśnie się zakończyła i za około 10 minut pierwszy gwizdek. Dodajmy, że jubileusz obchodzi Krzysztof Jóźwik. Po raz setny będzie kierownikiem podczas meczu Zawiszy. Gratulujemy! W pierwszym składzie Chemika aż pięciu młodzieżowców, a na ławce sami młodzieżowcy. Średnia wieku rezerwowych to niewiele ponad 18 lat!