Jakub Stykowski
od 16 lat
W meczu sparingowym rozgrywanym w ramach przygotowań do rundy wiosennej Chojniczanka pokonała Zawiszę Bydgoszcz 2:0. Poniżej zapis relacji na żywo.

Chojniczanka Chojnice - Zawisza Bydgoszcz 2:0 (0:0)

Bramka: Wolsztyński (60), Pląskowski (77).
CHOJNICZANKA (I połowa): Lewandowski - Grobelny, Bartosiak, Olszewski, Trojanowski, Cegiełka, Mikołajczyk, Karbowy, Ściślak, Formella, Skrzypczak.
CHOJNICZANKA (II połowa): Broda - Grolik, Byrtek, Kasperowicz, Niepsuj, Czajkowski, Mazek, Van Huffel, Wolsztyński, Klichowicz, Pląskowski
ZAWISZA: Dumieński - Paliwoda, Jastrzembski, Weremko, Wędzelewski, Sochań, Mielcarek (46. Maciejewski), Płatek, Piekuś, Furst (46. Tunkiewicz), Okuniewicz.

Koniec meczu. Dziękujemy za uwagę. Niebawem galeria zdjęć i materiał wideo.
90 - W ostatnich minutach niebiesko-czarni grają odważniej. Przenieśli ciężar na połowę chojniczan, ale nie potrafili zagrozić bramce drugoligowców
85 - Chojniczanie całkowicie zdominowali boiskowe wydarzenia. Zawiszanie ograniczają się do obrony i sporadycznie przekraczają środek boiska
80 - Trzy rzuty rożne dla chojniczan
77 - Pląskowski podwyższa wynik mocnym strzałem z prawej strony pola karnego
65 - Groźny strzał Klichowicza z około 11 metrów zablokował Maciejewski
60 - Wolsztyński otwiera wynik meczu. Pokonuje Dumieńskiego technicznym strzałem z lewej strony pola karnego
53 - Czerwona kartka dla Jastrzembskiego za faul na Mazku.
48 - Pląskowski zdobywa bramkę dla Chojniczanki, ale sędzia jej nie uznaje, bo napastnik jest na spalonym
46 - Zaczynamy drugą połowę. W Chojniczance gra cała nowa jedenastka. W Zawiszy dwie zmiany
Koniec pierwszej połowy. Z relacją wracamy za kilka minut
44 - Sochań wywalczył róg dla Zawiszy. Po chwili drugi korner po piąstkowaniu bramkarza Chojny. I jeszcze jeden.
40 - Dobra kontra Zawiszy. Po dośrodkowaniu Piekusia obrońcy Chojniczanki zablokowali Okuniewicza, który składał się do strzału. W odpowiedzi kontra Chojniczanki i niecelny lob Trojanowskiego
35 - Tym razem rożny dla Chojniczanki, ale piłkę po główce zblokowali obrońcy Zawiszy. Po chwili wolny dla bydgoszczan, ale Mielcarek wrzucił piłkę za głęboko
30 - Przez ostatnie minuty częściej przy piłce są chojniczanie
26 - W dogodnej sytuacji znalazł się Skrzypczak, ale udanie interweniował Dumieński.
23 - Miał być karny dla chojniczan, ale sędzia cofnął swoją decyzję i uznał, że Dumieński prawidłowo wybił piłkę, a napastnik Chojniczanki przewrócił się po interwencji bramkarza Zawiszy
20 - Rożny dla Zawiszy, ale obrońcy Chojniczanki wybijają piłkę.
18 - Kontra Zawiszy, ale strzał Okuniewicza przeleciał nad poprzeczką
15 - Pierwsza groźna sytuacja dla Chojniczanki. Z około 10 metrów główkował Skrzypczak. Piłka nieznacznie minęła słupek.
Witamy z Opalenicy, gdzie przed kilkoma minutami rozpoczął się sparing Chojniczanki z Zawiszą.