Mecz Pomorzanin Toruń - Zawisza Bydgoszcz [zapis relacji na...

Mecz Pomorzanin Toruń - Zawisza Bydgoszcz [zapis relacji na żywo]

Zdjęcie autora materiału

Aktualizacja:

Nowe wiadomości: 0

Wszystkie wiadomości: 32

Najnowsza -

Mecz Pomorzanin Toruń - Zawisza Bydgoszcz [zapis relacji na żywo]

©Arkadiusz Wojtasiewicz

3. kolejka IV ligi kujawsko-pomorskiej. Zawisza Bydgoszcz przy Sielskiej uległ Pomorzaninowi Toruń 0:2.
Mecz Pomorzanin Toruń - Zawisza Bydgoszcz [zapis relacji na żywo]

©Arkadiusz Wojtasiewicz

  • Koniec meczu. Pomorzanin wygrał 2:0. Dziś "Pomorek" był gospodarzem, ale mecz rozgrywano na boisku Zawiszy.

    • https://expressbydgoski.pl/mecz-pomorzanin-torun-zawisza-bydgoszcz-zapis-relacji-na-zywo/rz/c2-14357477/rw/216123
  • 90' - Doliczone 4 minuty.

    • https://expressbydgoski.pl/mecz-pomorzanin-torun-zawisza-bydgoszcz-zapis-relacji-na-zywo/rz/c2-14357477/rw/216113
  • 85' - Wiśniewski i Brzeziński ukarani żółtymi kartkami. 

    • https://expressbydgoski.pl/mecz-pomorzanin-torun-zawisza-bydgoszcz-zapis-relacji-na-zywo/rz/c2-14357477/rw/216103
  • Minęła 80 minuta meczu. 

    • https://expressbydgoski.pl/mecz-pomorzanin-torun-zawisza-bydgoszcz-zapis-relacji-na-zywo/rz/c2-14357477/rw/216099
  • 75' - Rzut rożny dla zawiszan, ale gracze Pomorzanina oddalają zagrożenie od własnej bramki.

    • https://expressbydgoski.pl/mecz-pomorzanin-torun-zawisza-bydgoszcz-zapis-relacji-na-zywo/rz/c2-14357477/rw/216093
  • 73' - Czyżniewski za Zaborowskiego.

    • https://expressbydgoski.pl/mecz-pomorzanin-torun-zawisza-bydgoszcz-zapis-relacji-na-zywo/rz/c2-14357477/rw/216091
  • Nie ustaje doping kibiców Zawiszy, ale piłkarze jak na razie nie dostosowują się do ich poziomu.

    • https://expressbydgoski.pl/mecz-pomorzanin-torun-zawisza-bydgoszcz-zapis-relacji-na-zywo/rz/c2-14357477/rw/216089
  • Transmisja fragmentu drugiej połowy na Zawisza Bydgoszcz Live.

    • https://expressbydgoski.pl/mecz-pomorzanin-torun-zawisza-bydgoszcz-zapis-relacji-na-zywo/rz/c2-14357477/rw/216077
  • Zmiana wyniku w Łochowie.

    Tutaj wynik z Łochowa na żywo: >> tutaj <<

    • https://expressbydgoski.pl/mecz-pomorzanin-torun-zawisza-bydgoszcz-zapis-relacji-na-zywo/rz/c2-14357477/rw/216083
  • 69' - Piekuś za Zniszczoła. To już czwarta zmiana w zespole Zawiszy, który dawnooo nie był w takiej sytuacji.

    • https://expressbydgoski.pl/mecz-pomorzanin-torun-zawisza-bydgoszcz-zapis-relacji-na-zywo/rz/c2-14357477/rw/216081

Właśnie dodaliśmy nowe informacje. Kliknij, żeby zobaczyć wpis.

Komentarze (4)

Dodajesz komentarz jako: Gość

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

Liczba znaków do wpisania:

zaloguj się

Autor komentarza nie dodał zdjęcia
Podrabiane pajace won z Bydgoszczy !

D. Bolero (gość)

Zgłoś naruszenie treści / 2 / 1

Zawisza jest tylko jeden Złoty ! Podróbki z podrabianym herbem wracać do Potulic !

Autor komentarza nie dodał zdjęcia
Marsz, marsz, marsz...

Mirosław (gość)

Zgłoś naruszenie treści / 1 / 2

Co się z tobą dzieje Zawiszy. Do boju niebiesko-czarni!


Autor komentarza nie dodał zdjęcia
... kasa!!!

Kasa misiek... (gość)

Zgłoś naruszenie treści / 2 / 1

Nic się nie dzieje tylko za słabi piłkarze potrzeba wzmocnień bo będą się bić co najwyżej o środek tabeli tylko miasto nie pomoże a kasa jest też ograniczona...


Autor komentarza nie dodał zdjęcia
Gkm

BKS (gość)

Zgłoś naruszenie treści / 4 / 1

Miasto pomaga Bydgoskim klubą Polonia Chemik a nie jskieś potulickiej mieszanki

POLONIA 1 LIGA WSZAWISZA 5 LIGA HEHE

Aktualności sportowe

Terminarz rozgrywek

Brak danych
Środa, 18 września 2019
— Piłka nożna, — Fortuna 1 Liga, 8. kolejka 07.09.201908.09.2019
19:00 Olimpia Grudziądz -:- Bruk-Bet Termalica Nieciecza
19:00 Stal Mielec -:- GKS Tychy
19:30 Podbeskidzie Bielsko-Biała -:- Miedź Legnica
20:00 Warta Poznań -:- Odra Opole
— Piłka nożna, — Regionalny PP: kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz - III runda 11.09.201911.09.2019
Cukrownik Tuczno -:- Cuiavia Inowrocław
Rawys Raciąż -:- Polonia Bydgoszcz
— Piłka nożna, — Regionalny PP: lubelski, Chełm - III runda 18.09.201918.09.2019
16:00 Chełmska Husaria Chełm -:- Astra Leśniowice
16:00 Granica Dorohusk -:- Victoria Żmudź
16:00 Hutnik Dubeczno -:- Unia Rejowiec
16:00 Ogniwo Wierzbica -:- Bug Hanna
16:00 Spółdzielca Siedliszcze -:- Sparta Rejowiec Fabryczny
16:00 Start Krasnystaw -:- Włodawianka Włodawa
16:00 Unia Białopole -:- Kłos Chełm
— Piłka nożna, — Regionalny PP: małopolskie, Kraków/Olkusz - III runda 11.09.201911.09.2019
17:00 Prądnik Sułoszowa -:- Unia Jaroszowiec
— Piłka nożna, — Regionalny PP: małopolskie, Kraków/Kraków - iV runda 11.09.201911.09.2019
TS Węgrzce -:- Grębałowianka Kraków
— Piłka nożna, — Regionalny PP: małopolskie, Nowy Sącz/Podhale - III runda 04.09.201911.09.2019
Biali Biały Dunajec -:- KS Łapsze Niżne
Dunajec Ostrowsko -:- Orkan Raba Wyżna
Lubań Tylmanowa -:- Wiatr Ludźmierz
Orawa Jabłonka -:- Czarni Czarny Dunajec
Podhale II Nowy Targ -:- Skawianin Skawa
Szarotka Rokiciny Podhalańskie -:- Delta Pieniążkowice
— Piłka nożna, — 2. liga, 8. kolejka 07.09.201908.09.2019
17:00 Lech II Poznań -:- Górnik Polkowice
— Piłka nożna, — Regionalny PP: podkarpackie, Rzeszów-Dębica - I runda 04.09.201911.09.2019
16:30 Heiro Rzeszów -:- Stal Łańcut
16:30 Strumyk Malawa -:- Grunwald II Budziwój (Rzeszów)
— Piłka nożna, — Regionalny PP: łódzkie, Piotrków Trybunalski - IV runda 03.09.201918.09.2019
15:30 GKS IV Bełchatów -:- Start Lgota Wielka
— Piłka nożna, — Ekstraklasa, 4. kolejka 09.08.201912.08.2019
18:00 Wisła Płock -:- Legia Warszawa
— Piłka nożna, — Liga Mistrzów, Grupa A
18:55 Club Brugge -:- Galatasaray Stambuł
21:00 Paris Saint-Germain -:- Real Madryt
— Piłka nożna, — Liga Mistrzów, Grupa B
18:55 Olympiakos Pireus -:- Tottenham Hotspur
21:00 Bayern Monachium -:- Crvena Zvezda Belgrad
— Piłka nożna, — Liga Mistrzów, Grupa C
21:00 Dinamo Zagrzeb -:- Atalanta Bergamo
21:00 Szachtar Donieck -:- Manchester City
— Piłka nożna, — Liga Mistrzów, Grupa D
21:00 Atletico Madryt -:- Juventus Turyn
21:00 Bayer Leverkusen -:- Lokomotiw Moskwa
— Piłka nożna, — Liga Europy, Grupa E 18.09.201912.12.2019
18:55 CFR Cluj -:- Lazio Rzym
— Piłka nożna, — Liga Europy, Grupa G 18.09.201912.12.2019
21:00 FC Porto -:- Young Boys Berno
Czwartek, 19 września 2019
— Piłka nożna, — CLJ U-17 grupa C, 5. kolejka 11.09.201919.09.2019
12:00 Stadion Śląski Chorzów U-17 -:- PLUKS Pomologia Prószków U-17
— Piłka nożna, — Liga Europy, Grupa A 18.09.201912.12.2019
18:55 APOEL Nikozja -:- F91 Dudelange
18:55 Karabach Agdam -:- Sevilla FC
— Piłka nożna, — Liga Europy, Grupa B 18.09.201912.12.2019
18:55 Dynamo Kijów -:- Malmoe FF
18:55 FC Kopenhaga -:- FC Lugano
— Piłka nożna, — Liga Europy, Grupa C 18.09.201912.12.2019
18:55 FC Basel -:- FK Krasnodar
18:55 Getafe CF -:- Trabzonspor
— Piłka nożna, — Liga Europy, Grupa D 18.09.201912.12.2019
18:55 LASK Linz -:- Rosenborg BK
18:55 PSV Eindhoven -:- Sporting Lizbona
— Piłka nożna, — Liga Europy, Grupa E 18.09.201912.12.2019
18:55 Stade Rennais -:- Celtic Glasgow
— Piłka nożna, — Liga Europy, Grupa F 18.09.201912.12.2019
18:55 Eintracht Frankfurt -:- Arsenal Londyn
18:55 Standard Liege -:- Vitoria Guimaraes
— Piłka nożna, — Liga Europy, Grupa G 18.09.201912.12.2019
21:00 Glasgow Rangers -:- Feyenoord Rotterdam
— Piłka nożna, — Liga Europy, Grupa H 18.09.201912.12.2019
21:00 Espanyol Barcelona -:- Ferencvaros TC
21:00 Łudogorec Razgrad -:- CSKA Moskwa
— Piłka nożna, — Liga Europy, Grupa I 18.09.201912.12.2019
21:00 KAA Gent -:- AS Saint-Etienne
21:00 VfL Wolfsburg -:- FK Ołeksandrija
— Piłka nożna, — Liga Europy, Grupa J 18.09.201912.12.2019
21:00 AS Roma -:- Basaksehir
21:00 Borussia Moenchengladbach -:- AC Wolfsberger
— Piłka nożna, — Liga Europy, Grupa K 18.09.201912.12.2019
21:00 Slovan Bratysława -:- Besiktas Stambuł
21:00 Wolverhampton Wanderers -:- SC Braga
— Piłka nożna, — Liga Europy, Grupa L 18.09.201912.12.2019
21:00 Manchester United -:- FK Astana
21:00 Partizan Belgrad -:- AZ Alkmaar
Piątek, 20 września 2019
— Piłka nożna, — Fortuna 1 Liga, 10. kolejka 21.09.201922.09.2019
19:47 Wigry Suwałki -:- Stomil Olsztyn
— Piłka nożna, — 2. liga, 10. kolejka 21.09.201922.09.2019
20:09 Górnik Łęczna -:- Gryf Wejherowo
— Piłka nożna, — CLJ U-15 grupa D, 6. kolejka 20.09.201922.09.2019
15:30 Górnik Łęczna U-15 -:- KKP Korona Kielce U-15
— Piłka nożna, — CLJ U-17 grupa B, 6. kolejka 20.09.201922.09.2019
14:30 AP Reissa Poznań U-17 -:- Arka Gdynia SI U-17
— Piłka nożna, — Liga angielska, 6. kolejka 20.09.201922.09.2019
21:00 Southampton FC -:- AFC Bournemouth
— Piłka nożna, — Liga hiszpańska, 5. kolejka 21.09.201922.09.2019
21:00 Osasuna Pampeluna -:- Real Betis Sewilla
— Piłka nożna, — Liga francuska, 6. kolejka 20.09.201922.09.2019
20:45 RC Strasbourg -:- FC Nantes
— Piłka nożna, — Ekstraklasa, 9. kolejka 20.09.201922.09.2019
18:00 Piast Gliwice -:- Raków Częstochowa
20:30 Lech Poznań -:- Jagiellonia Białystok
— Piłka nożna, — Liga niemiecka, 5. kolejka 21.09.201921.09.2019
20:30 Schalke 04 Gelsenkirchen -:- FSV Mainz
— Piłka nożna, — Liga włoska, 4. kolejka 21.09.201923.09.2019
20:45 Cagliari Calcio -:- Genoa CFC
Sobota, 21 września 2019
— Piłka nożna, — Fortuna 1 Liga, 10. kolejka 21.09.201922.09.2019
17:00 Stal Mielec -:- GKS Bełchatów
18:00 Chojniczanka Chojnice -:- Radomiak Radom
18:00 Chrobry Głogów -:- Odra Opole
18:00 Zagłębie Sosnowiec -:- GKS Jastrzębie
19:10 Sandecja Nowy Sącz -:- Warta Poznań
20:00 Bruk-Bet Termalica Nieciecza -:- Miedź Legnica
— Piłka nożna, — 2. liga, 10. kolejka 21.09.201922.09.2019
15:30 Garbarnia Kraków -:- GKS Katowice
16:00 Pogoń Siedlce -:- Błękitni Stargard
16:00 Skra Częstochowa -:- Znicz Pruszków
16:00 Legionovia Legionowo -:- Stal Stalowa Wola
17:00 Lech II Poznań -:- Widzew Łódź
19:00 Górnik Polkowice -:- Elana Toruń
19:00 Olimpia Elbląg -:- Bytovia Bytów
— Piłka nożna, — CLJ U-17 grupa A, 6. kolejka 21.09.201922.09.2019
Znicz Pruszków U-17 -:- Naki Olsztyn U-17
15:00 UKS SMS Łódź U-17 -:- Ursus Warszawa U-17
16:15 MKS Polonia Warszawa U-17 -:- AKS SMS Łódź U-17
— Piłka nożna, — CLJ U-15 grupa A, 6. kolejka 21.09.201922.09.2019
Escola Varsovia U-15 -:- Jagiellonia Białystok U-15
12:00 Legia Warszawa U-15 -:- MKS Ząbkovia Ząbki U-15
12:00 UKS SMS Łódź U-15 -:- MKS Polonia Warszawa U-15
13:30 AP Talent Białystok U-15 -:- ZKS Olimpia Elbląg U-15
— Piłka nożna, — CLJ U-15 grupa B, 6. kolejka 21.09.201921.09.2019
11:00 Warta Poznań U-15 -:- Lech Poznań U-15
12:00 CWZS Bydgoszcz U-15 -:- UKS LOTOS Gdańsk U-15
15:00 AP Pogoń Szczecin U-15 -:- Arka Gdynia SI U-15
16:00 FASE Szczecin U-15 -:- Lechia Gdańsk U-15
— Piłka nożna, — CLJ U-15 grupa C, 6. kolejka 21.09.201921.09.2019
12:00 Miedź Legnica U-15 -:- Piast Gliwice U-15
12:00 Śląsk Wrocław U-15 -:- Falubaz Zielona Góra U-15
13:30 Rozwój Katowice U-15 -:- FC Wrocław Academy U-15
14:30 Zagłębie Lubin U-15 -:- Chrobry Głogów U-15
— Piłka nożna, — CLJ U-15 grupa D, 6. kolejka 20.09.201922.09.2019
14:30 Akademia Piłkarska 21 U-15 -:- AP TOP 54 Biała Podlaska U-15
16:00 Wisła Kraków U-15 -:- Motor Lublin U-15
— Piłka nożna, — CLJ U-17 grupa B, 6. kolejka 20.09.201922.09.2019
Warta Poznań U-17 -:- Pogoń Szczecin U-17
12:00 Lech Poznań U-17 -:- Chemik Bydgoszcz U-17
12:00 Lechia Gdańsk U-17 -:- Arka Gdynia U-17
— Piłka nożna, — CLJ U-17 grupa C, 6. kolejka 21.09.201922.09.2019
Górnik Zabrze U-17 -:- Zagłębie Lubin U-17
12:00 Śląsk Wrocław U-17 -:- Ruch Chorzów U-17
15:30 Rozwój Katowice U-17 -:- Stadion Śląski Chorzów U-17
— Piłka nożna, — CLJ U-17 grupa D, 6. kolejka 21.09.201922.09.2019
12:00 AP TOP 54 Biała Podlaska U-17 -:- Karpaty Krosno U-17
14:00 Korona Kielce U-17 -:- Podgórze Kraków U-17
14:00 Wisła Kraków U-17 -:- BKS Lublin U-17
— Piłka nożna, — CLJ, 7. kolejka 21.09.201922.09.2019
Górnik Zabrze U-18 -:- Jagiellonia Białystok U-18
12:00 Cracovia U-18 -:- Legia Warszawa U-18
12:00 Escola Varsovia U-18 -:- Pogoń Szczecin U-18
12:00 Korona Kielce U-18 -:- Śląsk Wrocław U-18
12:00 UKS SMS Łódź U-18 -:- Wisła Kraków U-18
12:00 Zagłębie Lubin U-18 -:- Gwarek Zabrze U-18
— Piłka nożna, — Liga angielska, 6. kolejka 20.09.201922.09.2019
13:30 Leicester City -:- Tottenham Hotspur
16:00 Burnley FC -:- Norwich City
16:00 Crystal Palace -:- Wolverhampton Wanderers
16:00 Everton FC -:- Sheffield United
16:00 Manchester City -:- Watford FC
18:30 Newcastle United -:- Brighton & Hove Albion
— Piłka nożna, — Liga hiszpańska, 5. kolejka 21.09.201922.09.2019
13:00 Villarreal CF -:- Real Valladolid
16:00 Levante UD -:- SD Eibar
18:30 Atletico Madryt -:- Celta Vigo
21:00 Granada CF -:- FC Barcelona
— Piłka nożna, — Liga francuska, 6. kolejka 20.09.201922.09.2019
17:30 Olympique Marsylia -:- Montpellier HSC
20:00 FC Metz -:- Amiens SC
20:00 Girondins Bordeaux -:- Stade Brestois
20:00 Nimes Olympique -:- Toulouse FC
20:00 OGC Nice -:- Dijon FCO
20:00 Stade de Reims -:- AS Monaco
— Piłka nożna, — Ekstraklasa, 9. kolejka 20.09.201922.09.2019
15:00 ŁKS Łódź -:- Arka Gdynia
17:30 Lechia Gdańsk -:- Korona Kielce
20:00 Śląsk Wrocław -:- Zagłębie Lubin
— Piłka nożna, — Liga niemiecka, 5. kolejka 21.09.201921.09.2019
15:30 Bayer Leverkusen -:- Union Berlin
15:30 Bayern Monachium -:- FC Koeln
15:30 Hertha Berlin -:- SC Paderborn
15:30 SC Freiburg -:- FC Augsburg
18:30 Werder Brema -:- RB Lipsk
— Piłka nożna, — Liga włoska, 4. kolejka 21.09.201923.09.2019
15:00 Udinese Calcio -:- Brescia Calcio
18:00 Juventus Turyn -:- Hellas Werona
20:45 AC Milan -:- Inter Mediolan
Niedziela, 22 września 2019
— Piłka nożna, — Fortuna 1 Liga, 10. kolejka 21.09.201922.09.2019
15:00 Podbeskidzie Bielsko-Biała -:- GKS Tychy
19:00 Olimpia Grudziądz -:- Puszcza Niepołomice
— Piłka nożna, — 2. liga, 10. kolejka 21.09.201922.09.2019
13:05 Stal Rzeszów -:- Resovia
— Piłka nożna, — CLJ U-17 grupa A, 6. kolejka 21.09.201922.09.2019
12:30 Escola Varsovia U-17 -:- Legia Warszawa U-17
— Piłka nożna, — CLJ U-15 grupa D, 6. kolejka 20.09.201922.09.2019
12:00 Sandecja Nowy Sącz U-15 -:- Stal Rzeszów U-15
— Piłka nożna, — CLJ U-17 grupa C, 6. kolejka 21.09.201922.09.2019
16:00 PLUKS Pomologia Prószków U-17 -:- Gwarek Zabrze U-17
— Piłka nożna, — CLJ U-17 grupa D, 6. kolejka 21.09.201922.09.2019
12:00 Stal Mielec U-17 -:- Cracovia U-17
— Piłka nożna, — CLJ, 7. kolejka 21.09.201922.09.2019
13:00 Arka Gdynia U-18 -:- Lechia Gdańsk U-18
15:00 Hutnik Kraków U-18 -:- Lech Poznań U-18
— Piłka nożna, — Liga angielska, 6. kolejka 20.09.201922.09.2019
15:00 West Ham United -:- Manchester United
17:30 Arsenal Londyn -:- Aston Villa
17:30 Chelsea Londyn -:- Liverpool FC
— Piłka nożna, — Liga hiszpańska, 5. kolejka 21.09.201922.09.2019
12:00 Getafe CF -:- RCD Mallorca
14:00 Espanyol Barcelona -:- Real Sociedad
16:00 Valencia CF -:- CD Leganes
18:30 Athletic Bilbao -:- Deportivo Alaves
21:00 Sevilla FC -:- Real Madryt
— Piłka nożna, — Liga francuska, 6. kolejka 20.09.201922.09.2019
15:00 Stade Rennais -:- OSC Lille
17:00 Angers SCO -:- AS Saint-Etienne
21:00 Olympique Lyon -:- Paris Saint-Germain
— Piłka nożna, — Ekstraklasa, 9. kolejka 20.09.201922.09.2019
12:30 Wisła Płock -:- Wisła Kraków
15:00 Pogoń Szczecin -:- Górnik Zabrze
17:30 Cracovia -:- Legia Warszawa
— Piłka nożna, — Liga niemiecka, 5. kolejka 21.09.201921.09.2019
15:30 Borussia Moenchengladbach -:- Fortuna Duesseldorf
18:00 Eintracht Frankfurt -:- Borussia Dortmund
— Piłka nożna, — Liga włoska, 4. kolejka 21.09.201923.09.2019
12:30 US Sassuolo -:- SPAL Ferrara
15:00 Bologna FC -:- AS Roma
15:00 Sampdoria Genua -:- Torino FC
15:00 US Lecce -:- SSC Napoli
18:00 Atalanta Bergamo -:- ACF Fiorentina
20:45 Lazio Rzym -:- AC Parma
Poniedziałek, 23 września 2019
— Piłka nożna, — Liga niemiecka, 5. kolejka 21.09.201921.09.2019
20:30 VfL Wolfsburg -:- TSG 1899 Hoffenheim
Wtorek, 24 września 2019
— Piłka nożna, — Liga hiszpańska, 6. kolejka 24.09.201925.09.2019
19:00 Real Valladolid -:- Granada CF
20:00 Real Betis Sewilla -:- Levante UD
21:00 FC Barcelona -:- Villarreal CF
— Piłka nożna, — Liga francuska, 7. kolejka 24.09.201926.09.2019
19:00 Dijon FCO -:- Olympique Marsylia
21:00 AS Monaco -:- OGC Nice
— Piłka nożna, — Liga włoska, 5. kolejka 25.09.201925.09.2019
19:00 Hellas Werona -:- Udinese Calcio
21:00 Brescia Calcio -:- Juventus Turyn
— Piłka nożna, — Puchar Polski, 1/32 finału 24.09.201926.09.2019
15:30 Gryf Wejherowo -:- Lechia Gdańsk
15:30 Stal Brzeg -:- Olimpia Elbląg
16:00 Zagłębie II Lubin -:- Miedź Legnica
16:30 KS Stilon Gorzów Wielkopolski -:- Olimpia Zambrów
17:00 Legia II Warszawa -:- Wigry Suwałki
17:00 Ruch Chorzów -:- Stomil Olsztyn
17:30 Chrobry Głogów -:- Lech Poznań
18:00 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski -:- Sandecja Nowy Sącz
18:00 Korona Kielce -:- Zagłębie Lubin
20:30 Widzew Łódź -:- Śląsk Wrocław

Galeria