Mecz III ligi piłki nożnej Zawisza Bydgoszcz - Jarota Jarocin. Zapis relacji na żywo

Jakub Stykowski
Archiwum Polska Press
W meczu 2. kolejki II grupy III ligi piłki nożnej Zawisza Bydgoszcz podejmował Jarotę Jarocin. Poniżej zapis relacji na żywo.

Zawisza Bydgoszcz - Jarota Jarocin 1:2 (0:1)
Bramki: Wojciech Mielcarek (86) - Sebastian Kamiński (24), Kacper Szaflarski (64).
Zawisza: Michał Oczkowski - Wędzelewski (64. Pachnik), Paliwoda, Urbański, Mateusz Oczkowski - Sochań (81. Rugowski) - Żylski (81. Mielcarek), Koziara, Dahms (64. Falciano), Chachuła (75. Serwach) - Okuniewicz.
Jarota: Lorek - Maćkowiak, Kamiński, Marszałkiewicz (90. Rybarczyk), Jankowski (73. Konopka), Skokowski, Bartoszak (81. Stachowiak), Idzikowski, Komendziński, Szaflarski (73. Soiński), Jędraszak (46. Konopacki).

Zawisza Bydgoszcz - Jarota Jarocin

Relacja na żywo z meczu 2. kolejki trzeciej ligi piłkarskiej.
18:5313.08.2022

Zawisza przegrywa z Jarotą 1:2. Dziękujemy za uwagę. Niebawem galeria zdjęć i materiały wideo.

18:5113.08.2022

90'

Zmiana w Jarocie. Rybaczyk zastępuje Marszalkiewicza

18:4513.08.2022

86'

Zawisza zdobywa kontaktową bramkę. Świetną akcję kończy strzałem po ziemi z bliska Wojciech Mielcarek

18:4013.08.2022

81'

Dwie zmiany w Zawiszy. Wchodzą Mielcarek i Rugowski za Sochania i Żylskiego. W Jarocie Stachowiak zastępuje Bartoszaka.

18:3913.08.2022

80'

Czerwona kartka dla Idzikowskiego z Jaroty. Zawisza gra z przewagą jednego zawodnika

18:3513.08.2022

77'

Rożny dla Zawiszy. Przy wyskoku Paliwoda fauluje rywala i jest wolny dla Jaroty

18:3413.08.2022

75'

Zmiana w Zawiszy. Chachułę zastępuje Serwach

18:3213.08.2022

73'

Dwie zmiany w Jarocie. Weszli Soiński i Konopka. Zeszli Szaflarski i Jankowski

18:3113.08.2022

72'

Pachnik wywalczył róg dla Zawiszy. Krótkie rozegranie. Strzał Chachuły niecelny

18:2813.08.2022

69'

Kolejna akcja Zawiszy. Strzelał Sochań, bramkarz odbił piłkę na róg. Z dośrodkowaniem radzą sobie piłkarze z Jarocina

18:2113.08.2022

64'

Zawisza traci drugiego gola. Mateusz Oczkowski za blisko wybił piłkę. Dopadł do niej Szaflarski i z 16 metrów posłał potężną bombę pod poprzeczkę.

Dwie zmiany w Zawiszy. Zeszli Dahms i Wędzelewski, których zastąpili Falciano i Pachnik.

18:2013.08.2022

61'

Główkował Okuniewicz, ale w sam środek bramki

18:1613.08.2022

57'

Świetna akcja Zawiszy. Po strzale Koziary bramkarz przenosi piłkę nad poprzeczką. Po dośrodkowaniu z rogu piłkę wybijają obrońcy Jaroty. Przejął ją Żylski, który został sfaulowany przez Konopackiego. Gracz Jaroty zobaczył "żółtko". Po wolnym uderzał Okuniewicz, ale nad poprzeczką

18:1313.08.2022

54'

Żylski z kilkunastu metrów strzelił prosto w bramkarza

55'

Kolejny korner dla Zawiszy. Do główki doszedł Paliwoda,  który pomylił się nieznacznie

18:1113.08.2022

53'

Mateusz Oczkowski wywalczył rzut rożny dla Zawiszy. Jednak obrońcy Zawiszy radzą sobie z dośrodkowaniem

18:0813.08.2022

49'

Rzut wolny dla Jaroty na granicy pola karnego. Dwa strzały Bartoszaka zostały zablokowane

18:0413.08.2022

46'

Drugą połowę zaczynają goście. Jedna zmiana u nich na boisku pojawił się Konopacki za Jędrzaszaka

17:4913.08.2022

Koniec pierwszej połowy

Z relacją wracamy za około kwadrans

17:4813.08.2022

45'

Sędzia dolicza jedną minutę

17:4613.08.2022

43'

Żylski dostał żółtą kartkę za faul

17:4413.08.2022

41'

Szybka akcja gości zakończona niecelnym strzałem Komendzińskiego. W odpowiedzi Koziara po indywidualnej akcji strzela prosto w bramkarza

17:3713.08.2022

35'

Żółta kartka dla Szaflarskiego za faul na Okuniewiczu. Rzut wolny dla Zawiszy z około 40 metrów na wprost bramki. Uderzał Urbański, ale wysoko nad bramką

17:3613.08.2022

31'

Kolejna dobra akcja Zawiszy. Tym razem uderzał Żylski. Znowu bez zarzutu bramkarz Jaroty

17:3113.08.2022

29'

Po dłuższym czasie w końcu akcja Zawiszy. Jednak strzał Okuniewicza był słaby i bramkarz Jaroty pewnie sobie z nim poradził.

17:2713.08.2022

24'

Zawisza traci gola. Sebastian Kamiński przy linii końcowej uderzył piłkę przy asyście obrońców Zawiszy, ta dostała rotacji i przelobowała Michała Oczkowskiego.

17:2313.08.2022

20'

Rzut wolny dla Jaroty z okolic pola karnego. Zawiszanie radzą sobie z dośrodkowaniem

17:1413.08.2022

11'

Dobre dogranie Koziary z boku boiska do Okuniewicza, który zbyt słabo uderzył piłkę, dlatego bramkarz Jaroty nie miał kłopotów ze złapaniem piłki.

17:1313.08.2022