Jakub Stykowski
Dariusz Bloch
W meczu 27. kolejki piłkarskiej trzeciej ligi Zawisza Bydgoszcz grał z Bałtykiem Koszalin. Poniżej zapis relacji na żywo!

Zawisza Bydgoszcz - Bałtyk Koszalin 2:1 (2:1)

Bramki: Kamil Żylski (39, 44 - karny) - Paweł Rak (7).
ZAWISZA: Dumieński - Maciejewski, Jastrzembski, Paliwoda - Wędzelewski, Sochań, Mielcarek (90.+2. Weremko), Oczkowski - Żylski, Okuniewicz (73. Furst), Koziara.
BAŁTYK: Antkowiak - Rak, Jasitczak, Bedliński (73. Szaflarski), Czenko, Kąkol (84. Król), Forczmański (64. Waleński), Pawłowski (64. Sobstyl), Kruczkowski (64. Gruchała-Węsierski), Bach, Cybula.

W poniższych linkach zobaczysz także wyniki na żywo z pozostałych meczów drużyn z naszego regionu.

Zawisza Bydgoszcz - Bałtyk Koszalin na żywo

Nasza relacja na żywo od godziny 17.
18:5730.04.2022

Po meczu

Dziękujemy za uwagę. Niebawem galeria zdjęć z meczu oraz kibiców

18:5530.04.2022

Zawiszanie po ciężkim boju pokonują Bałtyk i notują trzecie zwycięstwo z rzędu. Tym samym powtarzają osiągnięcie z jesieni, kiedy także wygrali trzy kolejne mecze.

18:5430.04.2022

90'+5'

Kolejny róg dla Bałtyku

90'+5'

Wolny dla Bałtyku.

18:5230.04.2022

90'+3'

Kolejne dwa rogi dla Bałtyku.

18:5130.04.2022

90'+2'

Zmiana w Zawiszy. Mielcarka zastępuje Weremko

18:4930.04.2022

90'

Sędzia dolicza 5 minut

18:4830.04.2022

90'

Żółta kartka dla Koziary za faul

18:4430.04.2022

86'

Kolejny róg dla Bałtyku. Po dośrodkowaniu zawiszanie wybijają piłkę

18:4230.04.2022

84'

Ostatnia zmiana w Bałtyku. Kąkola zastąpił Król

18:4130.04.2022

82'

Różny dla Bałtyku. Zakotłowało się pod bramką Zawiszy, ale w ostateczności złapał ją Dumieński

18:3930.04.2022

80'

Żółta kartka dla Sobstyla za faul na Wędzelewskim

18:3630.04.2022

77'

Żółta karta dla Czenko za faul na Dumieńskim

18:3330.04.2022

74'

Druga żółta kartka dla Oczkowskiego. W efekcie wahadłowy Zawiszy musi opuścić boisko i Zawisza gra w osłabieniu

18:3130.04.2022

73'

Zmiana w Bałtyku. Bedlińskiego zmienia Szaflarski. W Zawiszy Furst zmienił Okuniewicza

18:2930.04.2022

70'

Dobra akcja Zawiszy. Jednak w jej finale Mielcarek uderzył fatalnie

18:2630.04.2022

67'

Gruchała-Węsierski strzałem z dystansu próbował zaskoczyć Dumieńskiego. Piłka po jego strzale minimalnie minęła bramkę

18:2330.04.2022

64'

Trzy zmiany w Bałtyku. Na boisko weszli Waleński, Sobstyl i Gruchała-Węsierski, którzy zastąpili Forczmańskiego, Pawłowskiego i Kruczkowskiego.

18:1930.04.2022

62

Mocny strzał Kąkola - Dumieński na róg. Po chwili Kąkol trafia piłką w słupek. Ależ szczęście Zawiszy!

18:1830.04.2022

60'

Żółta kartka dla Oczkowskiego za faul

18:1230.04.2022

54'

Sochań stracił piłkę w środku pola i rywale od razu skontrowali. Z kąta uderzył Pawłowski, ale udaną interwencją popisał się Dumieński

18:0930.04.2022

50'

To mógł być trzeci gol dla Zawiszy. Z rogu dośrodkował Koziara, dobrze główkował Maciejewski, ale jeszcze lepszą interwencją popisał się bramkarz Bałtyku

18:0730.04.2022

49'

Pierwszy róg dla Zawiszy po przerwie

18:0330.04.2022

46'

Drugą połowę rozpoczęli goście

17:4930.04.2022

Koniec pierwszej połowy

Zawiszanie popisali się świetną końcówką, w której Kamil Żylski zdobył dwie bramki. Wcześniej niebiesko-czarni grali słabo i zasłużenie przegrywali. Czekamy na drugą połowę. Z relacją wracamy za około kwadrans

17:4830.04.2022

45'

Sędzia dolicza dwie minuty

17:4530.04.2022

44'

Zawisza wychodzi na prowadzenie. Żylski wykorzystał rzut karny podyktowany za faul na Koziarze

17:4330.04.2022

41'

Żółta kartka dla Okuniewicza za faul

17:4130.04.2022

39'

Zawisza doprowadza do wyrównania. Mielcarek dograł do Żylskiego, który przelobował bramkarza

17:3430.04.2022

33'

Koziara po raz kolejny dobrze bił rzut rożny, posyłając piłkę w piątkę gości. Jednak obrońcom z Koszalina udało się wybić futbolówkę