Jakub Stykowski
Vineta Wolin - Zawisza Bydgoszcz.
Vineta Wolin - Zawisza Bydgoszcz. Jakub Stykowski
W meczu 1. kolejki trzeciej ligi piłkarskiej Zawisza Bydgoszcz grał w Wolinie z miejscową Vinetą. Poniżej zapis naszej relacji na żywo.

Vineta Wolin - Zawisza Bydgoszcz 1:3 (0:1)

Bramki: Kacper Litwin (90+4) - Piotr Okuniewicz (29, 60), Kamil Żylski (63 - karny).
VINETA: Rechtziegel - Lewandowski, Cyburt, Niewiada, Kołat, Ignasiak, Kurczak, Leśniak, Żmudż, Kuśmierek, Wiśniewski.
ZAWISZA: Michał Oczkowski - Nowak, Paliwoda, Urbański, Mateusz Oczkowski - Sochań - Rugowski (63. Wędzelewski), Koziara (85. Żelazo), Dahms (77. Chachuła), Żylski (77. Mielcarek) - Okuniewicz (77. Falciano).

Vineta Wolin - Zawisza Bydgoszcz

Relacja na żywo z meczu 1. kolejki trzeciej ligi.
14:5606.08.2022

Dziękujemy za uwagę.  Niebawem kolejna galeria zdjęć i materiały wideo.

14:5406.08.2022

90'+4"

Zawisza traci gola po strzale Litwina. Vineta - Zawisza 1:3

14:4606.08.2022

90"

Sędzia dolicza 4 minuty

14:4406.08.2022

85'

Zmiana w Zawiszy. Schodzi Koziara, którego zmienia Żelazo

14:4306.08.2022

83'

Żółta kartka dla Sochania.

14:3906.08.2022

81'

Pierwsza akcja Falciano, który obrócił się od obrońców i oddał strzał po ziemi. Pewnie łapie piłkę bramkarz Vinety

14:3606.08.2022

77'

Trzy zmiany w Zawiszy. Schodzą Dahms, Żylski i Okuniewicz. Na boisko weszli Chchuła, Feliciano i Mielcarek.

14:2906.08.2022

71'

Kolejna dobra akcja Zawiszy. Tym razem Koziara uderzał z narożnika pola karnego. Po jego uderzeniu piłka przeleciała nad poprzeczką.

14:2506.08.2022

68'

Okuniewicz powinien ustrzelić hat tricka, ale w sytuacji sam na sam trafił piłką w bramkarza

14:2306.08.2022

64'

Pierwsza zmiana w Zawiszy. Wędzelewski zastąpił Rugowskiego

14:2206.08.2022

63'

Zawisza prowadzi 3:0! Żylski wykorzystuje rzut karny podyktowany za faul na Dahmsie

14:1906.08.2022

60'

Zawisza prowadzi 2:0! Z wolnego dograł Koziara, a kapitalną główką popisał się Okuniewicz

14:1706.08.2022

57'

Świetny strzał Koziary z dystansu pod poprzeczkę. Równie dobra interwencja bramkarza Vinety. Po rogu znowu nikt z zawiszan nie doszedł do dośrodkowania

14:1306.08.2022

53'

Nowak wywalczył róg dla Zawiszy. Jednak nikt nie doszedł do wrzutki Koziary

14:0906.08.2022

50'

Zawiszanie znowu po błędach zawodników Vinety przejęli piłkę w okolicach pola karnego, ale zagrali za koronkowo i nie oddali strzału

14:0806.08.2022

49'

Żółta kartka za faul dla Rugowskiego

14:0706.08.2022

48'

Kolejna niezła akcja Zawiszy zakończona strzałem przez Mateusza Oczkowskiego

14:0506.08.2022

46'

Drugą połowę rozpoczęli zawiszanie

13:4806.08.2022

Koniec pierwszej połowy

Po pierwszych 45 minutach Zawisza prowadzi 1:0 po golu Piotra Okuniewicza. Z relacją wracamy za około kwadrans

13:4706.08.2022

45'

Sędzia dolicza 1 minutę

13:4506.08.2022

44'

Slalomem popisał się Koziara, ale w ostatniej chwili źle podał

13:3706.08.2022

37'

Świetna okazja Zawiszy. Najpierw z dystansu strzelał Żylski i wywalczył rzut rożny. Po rogu do strzału doszedł Urbański. Po jego uderzeniu bramkarz Vinety upadając nogą zdołał odbić piłkę

13:3106.08.2022

35'

Bydgoszczanie po strzeleniu gola nie cofnęli się do obrony. Przenieśli ciężar gry bliżej środka pola i nie pozwalają zawiązywać akcji rywalom.

13:2806.08.2022

29'

Zawisza obejmuje prowadzenie 1:0. Akcję wyprowadził Koziara, który dograł do Okuniewicza. Napastnik Zawiszy popisał się świetnym technicznym uderzeniem w samo okienko

13:2606.08.2022

27'

Michał Oczkowski uchronił Zawiszę przed stratą gola. Bramkarz niebiesko-czarnych wygrał pojedynek sam na sam z Leśniakiem

13:2406.08.2022

25'

Zawiszanie przejęli piłkę po rogu Vinety i wyszli z kontrą. Niestety, w końcówce Żylski źle zagrał do Okuniewicza i dobra okazja spaliła na panewce

13:2106.08.2022

21'

Na razie dużo walki w środku pola. Żaden z zespołów nie potrafi przejąć inicjatywy na boisku

9

rzut wolny dla Zawiszy, goście reklamowali faul w polu karnym, ale gwizdek sędziego milczał