Zawisza Bydgoszcz - Świt Szczecin
Zawisza Bydgoszcz - Świt Szczecin Dariusz Bloch
W meczu 15. kolejki trzeciej ligi Zawisza Bydgoszcz podejmował Świt Szczecin. Poniżej zapis relacji na żywo.

Zawisza Bydgoszcz - Świt Szczecin 0:1 (0:0)
Bramka: Patryk Baranowski (90+2).
Zawisza: Michał Oczkowski - Sochań, Paliwoda, Urbański - Nowak, Mielcarek (80. Wędzelewski), Żelazo (75. Serwach) , Rugowski - Żylski, Okuniewicz (80. Falciano), Koziara.

Na innych boiskach w regionie.

Mecz Zawisza Bydgoszcz - Świt Szczecin

Relacja z meczu 15. kolejki trzeciej ligi piłkarskiej.
13:5405.11.2022

Dziękujemy za uwagę. Niebawem galeria zdjęć i materiały wideo.

13:4905.11.2022

90'+2'

Zawisza traci bramkę po główce Baranowskiego.

13:4805.11.2022

90'

Kolejny strzał Urbańskiego z wolnego. Tym razem na poprzeczką

13:4605.11.2022

89'

Nowak wywalczył kolejny róg dla Zawiszy.

13:4005.11.2022

82'

Rzut wolny dla Zawiszy. Strzał Urbańskiego trafia w mur piłkarzy Świtu

13:3805.11.2022

80'

Dwie zmiany w Zawiszy: Falciano za Okuniewicza i Wędzelewski za Mielcarka.

13:3305.11.2022

75'

Zmiana w Zawiszy: Serwach zastępuje Żelazo.

13:2505.11.2022

73'

Nowak wywalczył rzut wolny na wysokości pola karnego z prawej strony. Z dośrodkowaniem Koziary poradzili sobie obrońcy Świtu

13:2005.11.2022

64'

Znowu Kędziora próbował zaskoczyć Michała Oczkowskiego, ale czujnie bramkarz Zawiszy

13:1205.11.2022

55'

Akcja Zawiszy. Strzał Okuniewicza wzdłuż bramki.

13:0605.11.2022

48'

Okuniewicz marnuje jedenastkę posyłając piłkę nad poprzeczką.

13:0405.11.2022

46'

Po strzale Nowaka bramkarz Świtu wybija piłkę na róg. Po wrzutce Paliwoda nieprawidłowo zatrzymany przez rywala i Zawisza ma rzut karny.

13:0305.11.2022

46'

Początek drugiej połowy. Grę wznowili gospodarze.

12:5205.11.2022

Przerwa

W równolegle rozgrywanym meczu Olimpia Grudziądz prowadzi w Środzie Wlkp. 3:0.

12:4705.11.2022

Koniec pierwszej połowy

Na razie słabe widowisko przy ul. Gdańskiej. Mało płynnej gry i sytuacji bramkowych.

12:4105.11.2022

40'

Kolejny rożny dla Zawiszy. I znowu nici z dośrodkowania

12:3905.11.2022

37'

Goście wyprowadzili kontrę. W dogodnej sytuacji znalazł się Kędziora, ale na szczęście bydgoszczan piłka po jego strzale przeleciała nad poprzeczką.

12:3605.11.2022

34'

Koziara wywalczył kolejny róg dla Zawiszy. Po jego dośrodkowaniu z kornera do główki nie doszedł Urbański

12:3105.11.2022

30'

Tempo gry jest szarpane. Trudno niebiesko-czarnym wymienić kilka podań z rzędu i zawiązać akcję. Może ostatni kwadrans będzie lepszy w ich wykonaniu.

12:2605.11.2022

24'

Mielcarek otrzymuje żółtą kartkę za faul taktyczny

12:2505.11.2022

23'

Pierwszy róg dla gości.  Obrońcy Zawiszy radzą sobie z dośrodkowaniem i wybijają piłkę

12:1505.11.2022

18'

Na razie mało składnej gry z obu stron

12:1105.11.2022

12'

Kilkadziesiąt sekund przewagi zawiszan, którzy atakowali rywali już w pobliżu ich pola karnego. Jednak nie udało się stworzyć sytuacji bramkowej.

12:1005.11.2022

8'

Pierwszy strzał. Z dystansu uderzał Żylski. Piłka minęła słupek o około 2 metry

12:0505.11.2022

4'

Pierwszy rzut rożny dla Zawiszy. Jednak Urbański nie dochodzi do główki

12:0205.11.2022

1'

Pierwszy gwizdek. Zaczęli goście.

11:5905.11.2022

Przed meczem

Minuta ciszy poświęcona pamięci Andrzeja Magowskiego, zmarłego w ubiegły piątek wiceprezesa Kujawsko-Pomorskiego Związku Piłki Nożnej

11:5205.11.2022

Na trybunach na razie garstka najwierniejszych sympatyków niebiesko-czarnych.

11:3905.11.2022

Spotkają się sąsiedzi w tabeli. Siódmy Zawisza podejmuje będący o lokatę wyżej Świt. Zespoły dzielą dwa punkty. Bydgoszczanie jako gospodarze odnieśli trzy zwycięstwa i ponieśli tyle samo porażek (bilans goli: 13-9). Szczecinianie jako goście po dwa razy wygrali, zremisowali i przegrali (8-7)

11:3805.11.2022

Witamy ze stadionu przy ul. Gdańskiej gdzie za około 20 minut rozpocznie się mecz