Madsen mistrzem Europy, Hampel ze srebrem [ZDJĘCIA]

Na czele Leon Madsen
Na czele Leon Madsen Jarosław Pabijan
Na sztucznym torze w Chorzowie rozegrano ostatnią rundę indywidualnych mistrzostw Europy na żużlu (ang. skrót SEC)

Turniej na Stadionie Śląskim wygrał Duńczyk Leon Madsen (zdobył komplet 18 punktów). Drugi w finale zameldował się Szwed Antonio Lindbaeck, trzeci był Kacper Woryna (dzika karta). Czwarte miejsce zajął Jarosław Hampel.

Klasyfikację generalną wygrał Madsen, srebro dla Hampela, na najniższym stopniu podium stanął Brytyjczyk Robert Lambert.

W sobotę w Chorzowie odbędzie się ostatnia runda indywidualnych mistrzostw Europy (godz. 20.00, Eurosport 1). Poznaj seksowne SEC Girls, które towarzyszą żużlowcom >>>