Legia pokonała Ordabasy! Oceniamy występ. Wszołek piłkarzem meczu!

Filip Bares
Filip Bares
Tobiasz mógł spisać się lepiej przy bramce dla rywali, ale nie miał przy niej łatwego zadania. Na minus zdecydowanie zachowanie po niej - bramkarz Legii na siłę próbował utrzymać fubtolówkę przy sobie, gdy wyjął ją z siatki, utrudniając tym samym Odrabasy wznowienie gry, ale przecież była to dopiero 57. minuta i nie musiał grać na czas. Oprócz tego obronił to co powinien. epa/pap
Legia Warszawa wyeliminowała w czwartek kazachskie Ordabasy Szymkent w II rundzie eliminacji Ligi Konferencji Europy. Po remisie 2:2 w pierwszym meczu podopieczni Kosty Runjaicia wygrali przy Łazienkowkiej 3:2 po golach Pawła Wszołka, Yuriego Ribeiro i Tomasa Pekharta. Który z legionistów wypadł najlepiej? Sprawdź oceny z tego meczu.