Zagłębie Lubin

2

1 1 połowa

• Koniec meczu! Lech Poznań przegrywa drugi mecz z rzędu i to drugi raz 1:2!

• Dośrodkowanie z rzutu rożnego i Duńczyk lobuje bramkarza....piętą! Niczym Ibrahimović!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Co za trafienie! Christian Gytkjaer!

• Rok Sirk zmienia Patryka Szysza. To ostatnia zmiana tego meczu,

• Jakub Tosik ogląda żółtą kartkę.

• Amir Suljić zmienia Filipa Starzyńskiego.

• Dominik Hładun spokojnie broni strzał rywala. Nie miał żadnych problemów.

• Centymetrów zabrakło, żeby Pedro Tiba wpakował piłkę do bramki!

• Wołodymr Kostewycz wchodzi w miejsce Jakuba Kamińskiego.

• Christian Gytkjaer ukarany żółtą kartką.

• 12417 widzów zasiadło dzisiaj na trybunach stadionu przy Bułgarskiej.

• Katastrofalna postawa defensywy Lecha. Damjan Bohar miał przed sobą tylko bramkarza rywala i spokojnie wykorzystał tą sytuację.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Damjan Bohar podwyższa prowadzenie Zagłębia!

• Jakub Moder ukarany żółtą kartką.

• Wchodzi także Pedro Tiba, który zmienia Mateusza Skrzypczaka.

• Podwójna zmiana w Lechu. Filip Marchwiński wchodzi w miejsce Joao Amarala.

• Jakub Moder świetnie uderzył z rzutu wolnego! Zabrakło bardzo niewiele!

• Serpentyny zostały zebrane. Sędzia wznawia grę.

• Damian Oko nie da rady kontynuować gry. W jego miejsce wchodzi Łukasz Poręba.

• Mecz znowu został przerwany. Kibice Lecha wypuścili na murawę salwę serpentyn.

• Kamil Jóźwiak posłał piłkę w trybuny. Nieudany strzał zawodnika Lecha.

• Czas na drugie 45 minut!

• Koniec pierwszej części meczu. Poziom gry nie porywa, ale Zagłębie Lubin zdołało wykorzystać swoją okazję i prowadzi w Poznaniu!

• Piłka spadła na głowę Kamila Jóźwiaka, który posyła ją wysoko nad bramką.

• Lubomir Guldan w ostatniej chwili wybija na rzut rożny. Na piłkę czekał już Christian Gytkjaer .

• Sędzia dolicza aż 6 minut. Patrząc jednak na poziom tego spotkania nie zapowiada się na ciekawy doliczony czas gry.

• Świetne uderzenie Joao Amarala! Piłka minimalnie minęła okienko bramki Zagłębia!

• Mickey van der Hart odprowadził wzrokiem piłkę zagraną przez Alana Czerwińskiego.

• Damian Oko uderza niecelnie!

• Świetna interwencja defensora gości! Christian Gytkjaer powstrzymany.

• Sędzia słuchał jeszcze podpowiedzi z wozu VAR, ale ostatecznie Zagłębie może cieszyć się z gola!

• Zamieszanie w polu karnym Lecha i Jakub Tosik pakuję piłkę do bramki z najbliższej odległości!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Jakub Tosik!

• Sędzia wznawia grę. Widoczność jest już dobra.

• Kibice Lecha uraczyli nas pokazem pirotechnicznym. Mecz został przerwany.

• Filip Starzyński po raz kolejny próbował szczęścia, ale tym razem piłka mija bramkę Lecha.

• Mickey van der Hart broni strzał Filipa Strzyńskiego. Nie ma co ukrywać, zawodnik Miedziowych uderzył zbyt lekko.

• Jakub Moder oddał bardzo dobry strzał! Piłka przelatuje minimalnie obok bramki!

• Mecz właśnie się rozpoczął!

• Jarosław Przybył wyprowadza oba zespoły!

• Dariusz Żuraw wypuszcza dzisiaj w bój sześciu młodzieżowców. Czy tak młody skład poradzi sobie w pojedynku z Zagłębiem Lubin?

• Oba zespoły czekają na rehabilitację. W poprzedniej kolejce Lech uległ Legii Warszawa 1:2, natomiast Zagłębie musiało uznać wyższość Pogoni Szczecin, która wygrała w Lubinie 0:1. Kto dzisiaj przypisze sobie trzy punkty?

• Dobry wieczór Państwu! Czas na kolejny mecz PKO Ekstraklasy w ten piątkowy wieczór! Lech Poznań podejmuje Zagłębie Lubin, a na relację LIVE zaprasza Bartłomiej Modzelewski!