Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Poprzednie
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
BRAMKARZ I OBROŃCY...

Lech Poznań – Legia Warszawa 2:1. Koncert poznańskich wychowanków dał Kolejorzowi komplet punktów. Oceniamy piłkarzy Dariusza Żurawia

BRAMKARZ I OBROŃCY
MICKEY VAN DER HART 6
Legioniści nie potrafili oddać w pierwszej połowie celnego strzału na jego bramkę. W drugiej uratował go… Cholewiak, który zatrzymał lecący do bramki strzał Gwilii. Pomagał kolegom w rozegraniu i było widać tu przewagę Lecha, szczególnie na tle słabo grającego nogami Wojciecha Muzyka. Pod koniec meczu miał sporo roboty, ale na jego plus legioniści mieli problemy z celnością.

BOHDAN BUTKO 7
Pewny punkt zespołu od początku spotkania. Wraz z Jakubem Kamińskim zdominowali prawą flankę i kompletnie wyłączyli Karbownika. Solidny mecz Ukraińca, do których zdążył przyzwyczaić. Dodatkowo świetnie znalazł się w polu karnym po jednym ze stałych fragmentów i uratował Lecha.

LUBOMIR SATKA 7
Kolejny świetny mecz Satki. Odbierał piłkę niezwykle czysto, a potem celnie ją podawał. Prawą czy lewą nogą – dla Lubo to bez znaczenia. Jego kultura gry jest na najwyższym poziomie.

DJORDJE CRNOMARKOVIĆ 7
Był czujny od początku spotkania i nie dawał się łatwo ogrywać do samego jego końca. Podczas jednej z przerw trener Żuraw miał do niego uwagi, ale Serb i tak zagrał bardzo poprawne zawody.

TYMOTEUSZ PUCHACZ 7
Aktywnie podłączał się do ataku, ale pamiętał o asekuracji Jóźwiaka. Mało akcji przechodziło jego stroną, co także jest dla niego dużym plusem. Z meczu na mecz Tymek coraz lepiej wygląda na lewej stronie. Kilka razy bardzo łatwo poradził sobie z Pawłem Stolarskim. Biegał za dwóch.