
Renato Sanches (Bayern, 21 lat)
O trzecie miejsce w środku pola walczy z Williamem Carvalho. Ten drugi niemal cały wrzesień stracił przez kontuzję, większe szanse na występ będzie miał Sanches. Zwłaszcza, że strzelił już gola Polsce, w ćwierćfinale Euro 2016.
Wartość: 20 mln euro, 15/1

Bernardo Silva (Manchester City, 24 lata)
W klubie gra zwykle na środku pomocy, w reprezentacji dostaje od Fernando Santosa więcej zadań ofensywnych. Pod nieobecność Cristiano Ronaldo właśnie jego i Andre Silvy nasi obrońcy powinni obawiać się najbardziej.
Wartość: 50 mln euro, 31/2

Andre Silva (Sevilla, 22 lata)
Najlepszy strzelec rewelacyjnego lidera La Liga (siedem bramek, o jedną więcej niż Leo Messi) ma zastąpić w reprezentacji Cristiano Ronaldo. Przynajmniej dopóki gwiazdor Juventusu nie powróci na arenę międzynarodową.
Wartość: 22 mln euro, 28/13

Bruma (RB Lipsk, 23 lata)
Z Chorwacją (1:1) i Włochami (1:0) grał od początku, w drugim meczu zaliczył asystę przy bramce Andre Silvy. Ostatnio w klubie grał niewiele, ale wobec kontuzji Goncalo Guedesa powinien znów wystąpić na lewym skrzydle.
Wartość: 12,5 mln euro, 4/0