Dziś rano (2 lipca) na skrzyżowaniu alei Solidarności z ulicą Niezłomnych w Mogilnie doszło do kraksy z udziałem trzech aut. Jedna osoba trafiła do szpitala.
Jak informuje nas asp. Tomasz Bartecki z mogileńskiej policji, ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, iż do wypadku przyczynił się 60-letni kierowca opla vectry.
Jechał od strony Wiecanowa i na skrzyżowaniu chciał skręcić w lewo (do Dąbrówki). Nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i doprowadził do zderzenia z jadącym z naprzeciwka samochodem marki Dacia Dokker. Uderzona dacia wpadła na stojącego na skrzyżowaniu mercedesa.
Obrażeń doznał tylko kierujący dacią 27-latek. Trafił do szpitala. Policjanci za rażące naruszenie przepisów ruchu drogowego zatrzymali 60-latkowi prawo jazdy.