Koszmarny wypadek juniorów podczas meczu Falubaz Zielona Góra - Sparta Wrocław [zdjęcia]

Do fatalnie wyglądającego karambolu doszło w wyścigu młodzieżowym pierwszego spotkania o brąz (37:32, spotkanie zakończono po 12. biegu z powodu ciężkich warunków atmosferycznych). Start wygrał Gleb Czugunow, który na wyjściu z pierwszego łuku miał kłopoty z opanowaniem motocykla. Miejsca zabrakło dla Norberta Krakowiaka; zawodnik gospodarzy położył się na torze i uderzył plecami w bandę. W maszynę juniora Falubazu uderzył Michał Curzytek, którego wybiło w powietrze. Karambol wyglądał koszmarnie. Curzytek zszedł do parkingu o własnych siłach; Krakowiak został unieruchomiony na noszach i odwieziony do szpitala z podejrzeniem urazu łokcia lewej ręki. ZOBACZ ZDJĘCIA >>>>>>>Jarosław Pabijan

Maksym Chłań: Awans przyjdzie jeśli będziemy skoncentrowani