https://expressbydgoski.pl
reklama
18+

Treść tylko dla pełnoletnich

Kolejna strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, wybierz niżej odpowiedni przycisk!

MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Korona ch*** zrobi nam... - śpiewają studenci z Olsztyna. Bulwersujące wideo trafiło do internetu [wideo]

S
Bulwersujące nagranie z udziałem studentów trafiło do internetu.
Bulwersujące nagranie z udziałem studentów trafiło do internetu. zrzut ekranu/ YouTube
W sieci pojawił się filmik z jednego z klubów w Kortowie. Widać na nim, że grupa studentów Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w dość szczególny sposób chciała pokazać swój sprzeciw wobec koronawirusa.

Filmik mocno rozpowszechnił się w social media. Pojawiło się pod nim wiele komentarzy krytykujących postawę studentów. "Mam nadzieję, że bohaterzy są teraz z siebie dumni", "Przyszłość naszego narodu", czy "Oto nowa inteligencja naszego kraju".

Koronawirus: aktualizowany raport

Serwis olsztyn.com.pl dotarł do jednej z osób, która bawiła się na tej imprezie. Jak zaznacza rozmówca, wydarzenie miało miejsce jeszcze przed zamknięciem wszystkich uczelni, czy też miejsc na terenie kampusu, w których mogą odbywać się imprezy rozrywkowe.

- Podczas karaoke w Edenie (klub studencki na terenie kampusu uniwersyteckiego) studenci w ten sposób chcieli pokazać swój sprzeciw wobec wirusa - mówi świadek portalowi Olsztyn.com.pl.

Uniwersytet Warmińsko-Mazurski wydał oświadczenie w tej sprawie: W Internecie pojawia się mnóstwo nieodpowiedzialnych materiałów związanych z wyjątkową sytuacją panującą w kraju. Jest nam bardzo przykro, jeśli w niektórych z nich występują nasi studenci. Pragniemy wyrazić swój stanowczy sprzeciw wobec takiego zachowania. Materiały analizujemy i podejmiemy odpowiednie kroki współmierne do postaw prezentowanych w tych materiałach.

Jak podaje TVP Info, w celu powstrzymania podobnych sytuacji i zachęcenia studentów do pozostania w najbliższych tygodniach w domu, Parlament Studentów RP rozpoczął akcję „Student sam w domu”.

Wideo:

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Pozostałe

Komentarze 29

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone.

Podaj powód zgłoszenia

G
Gość

H.j piszemy samo h. Jest to słowo rosyjskie a tam nie ma "ch'

G
Gość

Ten rejon to dzicz ,nic dziwnego

N
Normalny

O nie, ktoś przeklnął! Skandal, bulwersujące!!!

Oto właśnie współczesna pruderia w najlepszej odsłonie.

G
Gość

Oto dorośli ludzie pokazują jak są odpowiedzialni klasyczny przykład odmóżdżenia debilizmu

M
Marian

Usunąć z uczelni w trybie natychmiastowym

G
Gość

sprzeciw wobec wirusa??? hahahha jeszcze niech pojada w tatry, pojda na rysy i powiedza do szczytu: PAN TU NIE STAL!!! hahahhaha co za banda debili hahahha

G
Gość

Rząd przecież wszędzie uświadamia młodych ludzi że nic im nie grozi!! Niema co sie więc martwic, Można się bawić do upadłego, Młodzi są przecież bezpieczni!! Brak słów...

G
Gość

Pozamykac kretynow w Gostyninie

G
Gość

I te 32 osoby na kwarantannie z Olsztyna to właśnie oni,taka kara?czy inni?

k
każdy był młody

młodzi się bawią.. co w tym takiego

j
jupi

krótko kwarantanna 14 dni codzienne sprawdzanie przez policje jak kogoś nie ma 5000 tys i gitara

J
Ja

Po prostu idioci, nic dodać nic ująć

G
Gość

Przykro na to patrzeć ale debili nie brakujd

G
Gość
15 marca, 16:56, Bart:

Polski student bezmózgi inteligent brawo idioci

placa za jakies tam pseldo studia z rodzicow kieszeni w wielcy studenci Boze sie pozal

G
Gość
15 marca, 14:27, Gość:

Ci co głosowali na tych idiotów z PO muszą być dzisiaj usatysfakcjonowani ich totalną głupotą. Jedna pseudo inteligentna dzida starająca się o urząd Prezydenta Polski ( o zgrozo!!!!) domaga się testów na żądanie nie potrafiąc policzyć, że wykonanie około 30 milionów dla Polaków, zajęłoby kilkadziesiąt lat, drugi ze stolicy palant wraca z L-4 bo był przemęczony i miał gorączkę i zamyka pływalnie, kina, tatry, galerie będąc nieświadomym tego, że uczynił to 2 dni wcześniej rząd i nie tylko na jego podwórku ale w całej Polsce. Teraz trzeci debil bredzi o granicach a czwarty niedoszły minister sportu z Zielonej Góry ma pretensje, że trzeba za lot czarterowy z USA zapłacić. To się w głowie normalnego, myślącego i odrobinę inteligentnego człowieka nie mieści ile te antypolskie kreatury mogą bzdur wymyślić i co najgorsze jeszcze wymyślą, bo o trosce o [obraźliwe]ów i lesbijki sobie daruję tu wspominać.

15 marca, 17:55, popo:

Niestety nie mamy w Polsce opozycji tylko stado baranów ,które próbuje dorwać się do władzy. Strach pomyśleć co byłoby gdyby tak się stało.

umarl bys pod mostem bo jak to u nich mowiono Pieniedzy nie ma i nie bedzie

Polecane oferty
* Najniższa cena z ostatnich 30 dniMateriały promocyjne partnera
Wróć na expressbydgoski.pl Express Bydgoski