Kolejne asy w talii XXXIII Kryterium Asów. Znamy ceny biletów

Na czele Emil Sajfutdinow, aktualny brązowy medalista indywidualnych mistrzostw świata
Abramczyk Polonia Bydgoszcz podała nazwiska czterech kolejnych żużlowców, którzy 25 marca br. wystartują na jej stadionie. Zawody najprawdopodobniej pokaże TVP Sport.

Emil Sajfutdinow, Matej Žagar, Kenneth Bjerre i Mikkel Michelsen - to zawodnicy, którzy wystartują w Bydgoszczy w 33. edycji Kryterium Asów Polskich Lig Żużlowych im. Mieczysława Połukarda.

Przypomnijmy, że wcześniej udział w zawodach potwierdzili: Bartosz Zmarzlik, Patryk Dudek, Szymon Woźniak i Dominik Kubera.

Impreza odbędzie się w piątek 25 marca, początek o godz. 17.00. Planowana jest transmisja w TVP Sport. Organizatorami są: firma One Sport oraz ŻKS Polonia Bydgoszcz SA.

Sprzedaż biletów ruszy 21 lutego o godz. 12.00. Dystrybucja w kasie klubu lub przez stronę https://bilety.polonia.bydgoszcz.pl.

Ceny wejściówek: Trybuna Główna - 100 zł, Nowa Trybuna – 50 zł normalny, 40 zł ulgowy, Sektor A – 30 zł normalny, 25 zł ulgowy, Sektor B – 25 zł normalny, 20 zł ulgowy

Bilety ulgowe przysługują emerytom, rencistom, kobietom, osobom w wieku 8-16 lat. Dzieci do lat 7 wchodzą na stadion za darmo, bez biletu, w przypadku miejsc numerowanych – bez gwarancji miejsca.

Na zawody nie obowiązują karnety na sezon 2022.

Kryterium Asów Polskich Lig Żużlowych od zawsze związane jest z Bydgoszczą. Turniej rozpoczynał żużlowy sezon w Polsce w latach 1982-2012. Niekwestionowanym królem był Tomasz Gollob, który wygrał aż 14 razy.

Po przerwie, rok temu, zawody reaktywowano. Wygrał Bartosz Zmarzlik, który w wyścigu dodatkowym pokonał Wadima Tarasenkę. Na najniższym stopniu podium stanął wówczas Artiom Łaguta.