Jakub Keller
Joker Świecie przegrał z Budowlanymi Łódź 0:3
Joker Świecie przegrał z Budowlanymi Łódź 0:3 Jakub Keller
Kolejna porażka Jokera Świecie w Tauron Lidze. Tym razem lepsze były Budowlane Łódź. Nie udało się ugrać choćby seta.

JOKER- BUDOWLANI 0:3
Sety: 23:25, 14:25, 14:25
JOKER: Marcyniuk 6, Jurczyk 5, Sikorska 5, Kukulska 4, Brzoska 4, Wenerska 3, Nowak (libero) oraz Gorzkiewicz, Kowalska 3, Urban 2, Adrianna Muszyńska 2, Aleksandra Muszyńska, Urbanowicz 3.
BUDOWLANI: Jones-Perry 16, Lewandowska 6, Damaske 10, Górecka 8, Moskwa 9, Tobiasz 1, Stenzel (libero) oraz Nowicka 6, Kędziora, Michalak 1.

Początek pierwszego seta był bardzo udany dla jokerek. Podopieczne Marcina Wojtowicza grały praktycznie bez błędów i prowadziły już 16:11. Niestety, wszystko w ich grze się zacięło. Przede wszystkim nie kończyły ataków i nadziewały się na kontry rywalek. Straciły siedem punktów z rzędu. Łodzianki to zbyt doświadczony zespół, by z tego nie skorzystać i nie wygrać, choć trzeba przyznać, że świecianki ostro walczyły i dwie ostatnie akcje przegrały po wymianach.

Kolejne dwa sety były już dużo słabsze w wykonaniu zawodniczek ze Świecia. Seryjnie traciły punkty i nie były w stanie skutecznie rywalizować z przeciwniczkami.