KKP Rem Marco wraca do gry. Poznał rywalki w pucharze [foto]

Arkadiusz Wojtasiewicz
Piłkarki KKP Rem Marco Bydgoszcz wracają do gry i w niedzielę kończą rundę jesienną ekstraligi. W czwartek poznały rywalki w V rundzie Pucharu Polski.

Dobiega końca trzytygodniowa przerwa w rozgrywkach ekstraligi kobiet (w I lidze była krótsza). W tym czasie grała m.in. reprezentacja.

Reprezentacja Polski prowadzona przez selekcjonera Miłosza Stępińskiego eliminacje ME 2021 rozpoczęła od 0:0 z Hiszpanią w Lublinie.

To właśnie wtorkowe rywalki są faworytem „polskiej” grupy eliminacyjnej. Następny mecz biało-czerwone rozegrają w marcu 2020 roku, u siebie z Mołdawią.

W przerwie na reprezentację rozegrano też mecze dwóch rund Pucharu Polski kobiet. Teraz do gry weszły zespoły z ekstraligi.

W czwartkowe popołudnie dziewczyny KKP Rem Marco Bydgoszcz dowiedziały się, że 23 listopada (sobota) zagrają na wyjeździe z WAP Włocławek.
Po ewentualnej wygranej podopieczne Adama Górala zagrałyby 30 listopada w 1/8 finału.

Ceremonię losowania par V rundy przeprowadzili prezes Lubelskiego Związku Piłki Nożnej i szef piłki kobiecej Zbigniew Bartnik oraz prezes Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej Paweł Wojtala.

Pary V etapu Pucharu Polski kobiet (gospodarzami są drużyny występujące w niższej klasie rozgrywkowej, przy tej samej klasie było losowanie):