KKP kończy rok meczem w Szczecinie

KKP Bydgoszcz - Sztorm GdańskKKP Bydgoszcz - Sztorm Gdańsk
KKP Bydgoszcz - Sztorm GdańskKKP Bydgoszcz - Sztorm Gdańsk Tomasz Czachorowski

W minioną niedzielę piłkarki KKP pożegnały się z kibicami na stadionie przy ul. Słowiańskiej. Po pechowej przegranej 0:1 z GOSiR-em Piaseczno (gol stracony w 90 min po kontrze).

W ten weekend podopieczne Mariusza Raczkowskiego zakończą ligową rywalizację w tym roku meczem w Szczecinie z Olimpią (sobota, 11.00). Po przerwie za nadmiar żółtych kartek wraca Joanna Dudek.

W pierwszym meczu było 3:0 dla KKP po trafieniach Oliwii Siemińskiej, Adrianny Szlendak i byłej piłkarki Olimpii Kornelii Okoniewskiej.

- Z GOSiR-kami liczyłem na zwycięstwo. Dziewczyny są dobrze przygotowane, co pokazała choćby druga połowa meczu, gdy przejęliśmy inicjatywę i byliśmy często pod bramką rywalek. Ale brakowało skuteczności i to trzeba poprawić - mówił po meczu prezes KKP Krzysztof Wodziński.