Kibice Zawiszy na meczu w Zamościu [ZDJĘCIA]

Piłkarze SP Zawisza Bydgoszcz pokonali na wyjeździe Iskrę Zamość/Rynarzewo 8:1 w kolejnym meczu B klasy. Zespół niebiesko-czarnych jak zwykle dopingowała liczna grupa kibiców.
Podaj powód zgłoszenia
G
Q*** jaka ekipa .Strach się bać ,zabijaki heheh.
G
Nigdy nic nie odbudowaliście tylko zniszczyliście. Lista strat na waszej liście jest zastraszająca i wmawianie ludziom ,że zaczynacie odbudowywać futbol w Bydzi to jakaś farsa .Pytam z kim i z czym? Do ludzi! Nic nie macie , ani obiektów ,przeciętnych trenerów ,młodzież też przeciętna no i co najważniejsze hajsu brak. Nie liczcie na zmianę władzy w tym mieście i że kasa popłynie jak manna z nieba. Na zakończenie cwaniaczki nie nazywajcie się Zawisza bo tylko umniejszcie prestiż i renomę tego wielkiego klubu .Nigdy tak naprawdę nim nie byliście i nie będziecie .
N
CO TO MA BYĆ ? NA ZAŁĄCZONYCH OBRAZKACH?TO FANI I KIBOLE SP?
TYLKO POGRATULOWAĆ! GDZIE NAJWIEKSZA FAJKA ICH PRZYWÓDCA ?
PA NO TAK PEWNIE NA KOMENDZIE MO!
TYLKO POGRATULOWAĆ! GDZIE NAJWIEKSZA FAJKA ICH PRZYWÓDCA ?
PA NO TAK PEWNIE NA KOMENDZIE MO!
o
mocny w gebie ale tylko na forum
M
Nie no, szacun. Mlodzi holsi juz sie uczą. Jak tak dalej pojdzie to bedzie was z tysiąc. To juz dobry prognostyk na gdańskiej bedzie to super wyglądać.
Musicie tylko skołować jakies autobusy bo w Potulicach z Bydzi jest może z 200 osob a reszta zrobila sobie przerwę od orania pola. Oooo Zawieszka! Zawieszka! Zawieszka! To szmbo trwa, lalalalaala o Zawieszka! HWD DW
Musicie tylko skołować jakies autobusy bo w Potulicach z Bydzi jest może z 200 osob a reszta zrobila sobie przerwę od orania pola. Oooo Zawieszka! Zawieszka! Zawieszka! To szmbo trwa, lalalalaala o Zawieszka! HWD DW
x
A Wy tylko jesteście kozacy w grupie bo pojedynczo boicie się odezwać , a i na necie !!
k
A Wy myślicie ,że Was tak bardzo się wszyscy boją :D Bo żałosne to pytanie ale widać na poziomie :P
ś
Ale z ciebie kozak, a czy powiedzałbyś, I'm to w oczy?
p
Powiesz, I'm to w twarz?
a
Żenada!Zniszczyli klub w Bydgoszczy i jeżdżą po wioskach!Ale to widać im pasuje!A czy sprzedają kiełbaski?Przecież o to im chodziło.
B
Kiedy rozpoczną się wypłaty odszkodowań dla mieszkańców Bydgoszczy za zniszczone ściany przez kiboli Potulickiego klubu? Razem to jest kilkaset milionów złotych za bazgroły na tych ścianach?
a
To nie kibice tylko debile......