Kibice na meczu Sparta Brodnica - Zawisza Bydgoszcz [zdjęcia]

Kibice zgromadzeni na meczu Sparta - Zawisza oglądali ciekawy mecz, w którym padło pięć goli i nie wykorzystano dwóch rzutów karnych Jakub Stykowski
W meczu 6. kolejki IV ligi K-PZPN Sparta Brodnica przegrała z Zawiszą Bydgoszcz 1:4. Spotkanie obserwowało około 450 kibiców obu drużyn.

SPARTA - ZAWISZA 1:4 (1:2)
Bramki: Adam Reise (17) - Jay Jaskólski (32), Kamil Żylski (42), Adrian Brzeziński (68), Arkadiusz Kozłowski (90+2).
SPARTA: Mateusz Wiśniewski - Ciechowski (78. Wesołowski), Gajkowski (87. Bartoszyński), Brzuszczak, Janczak, Banasiak, Domżalski (70. Rafał Wiśniewski), Dzwonkowski (78. Kaźmierczyk), Rupiński, Gula (63. Martyniuk), Reise.
ZAWISZA: Michał Oczkowski - Dahms, Sochań, Żylski (75. Wesołek), Mielcarek (63.Kozłowski), Brzeziński (70. Prejs), Stoppel, Zniszczoł, Czyżniewski (87. Mateusz Oczkowski), Orlicki, Jaskólski (63. Żyliński).

Sparta Brodnica - Zawisza Bydgoszcz - tutaj zapis relacji na żywo

Spotkanie zaczęło się od prowadzenia Sparty. Po akcji i dośrodkowaniu Łukasza Ciechowskiego z bliska do bramki trafił Adam Reise. W 30. minucie powinno być 1:1, ale Kamil Żylski źle wykonał rzut karny i Mateusz Wiśniewski łatwo złapał piłkę. Niespełna 120 sekund później strzałem z około 15 metrów do remisu doprowadził Jay Jaskólski. Jeszcze przed przerwą zawiszan na prowadzenie wyprowadził Żylski, który uciekł obrońcom Sparty i wykorzystał sytuację sam na sam.

Po przerwie bydgoszczanie zdobyli jeszcze dwie bramki. Najpierw celną główką popisał się Adrian Brzeziński, a w doliczonym czasie gry wynik ustalił Patryk Kozłowski. Brodniczanie mogli zmniejszyć rozmiary porażki, ale w ostatniej akcji meczu Reise nie wykorzystał jedenastki. Jego strzał obronił Michał Oczkowski.