https://expressbydgoski.pl
reklama
MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Już za kilka tygodni poznamy "žDziewczynę Lata 2010"

Tomasz Skory, fot. Tymon Markowski
Lato już się skończyło, więc niedługo trzeba będzie zakończyć również nasz konkurs. Dziś prezentujemy aż dwie kandydatki, walczące o tytuł najpiękniejszej bydgoszczanki.

Lato już się skończyło, więc niedługo trzeba będzie zakończyć również nasz konkurs. Dziś prezentujemy aż dwie kandydatki, walczące o tytuł najpiękniejszej bydgoszczanki.

Gosia Kozek<!** Image 2 align=none alt="Image 157594" >

Uczy się w II Liceum Ogólnokształcącym w klasie o profilu dwujęzycznym. - Kocham język francuski, - mówi nam dziewczyna. Nie ma jeszcze sprecyzowanych planów na przyszłość, ale jej marzeniem jest aktorstwo. - Uwielbiam teatr i wyzwania, jakimi są próby wcielenia się w inną postać.

Nasza kandydatka jak dotąd nie miała wielu okazji do sprawdzenia się na scenie, ale liczy na to w przyszłości. Gosia interesuje się również psychologią. - Lubię kontakty z ludźmi, szczere rozmowy i chętnie pomagam rozwiązywać problemy innych - opowiada. Wolne chwile spędza najczęściej z książką lub ołówkiem w ręku. Jej ulubionym filmem jest „Zapach kobiety”.

Nasza kandydatka lubi wypoczywać na Wyspie Młyńskiej. Tegoroczne wakacje spędziła nad morzem, ale marzy jej się podróż do Indii.

- Uwielbiam kulturę Hindusów, wielobarwność strojów, różnorodność smaków i zapachów.

Gosia podziwia wiele osób, ale w trudnych sytuacjach zawsze liczy na mamę. - To jedna z osób, którym nie przeszkadza moje gadulstwo - żartuje dziewczyna. U ludzi ceni tolerancję i szczerość, a jej wymarzony partner powinien mieć niesamowite oczy. - To coś, czego nie da się opisać słowami, to się po prostu czuje.

Ola Mnich <!** Image 3 align=none alt="Image 157595" >

Jest obecnie studentką piątego roku biotechnologii na Politechnice Łódzkiej. Pracuje dorywczo w branży kosmetycznej, a w przyszłości chciałaby zostać menedżerem. Ma wiele zainteresowań, ale największą frajdę sprawia jej taniec. - Od dziecka uwielbiam tańczyć. Lubię zwłaszcza taniec towarzyski, w tym tango argentyńskie, które wyraża mnóstwo emocji - powiedziała nam Ola.

Naszej kandydatce podoba się niemal każdy gatunek muzyki.

- Od starych przebojów, przez muzykę celtycką i poezję śpiewaną po współczesny pop - wymienia dziewczyna. Podobnie jak Gosia, interesuje się psychologią. - Co jakiś czas ktoś mnie prosi o podtrzymanie na duchu. Raz nawet udało mi się powstrzymać znajomego od samobójstwa.

Mocną stroną Oli jest gotowanie - Ostatnio zrobiłam chińszczyznę na słodko i karkówkę w sosie pieczarkowo-paprykowym, którą siostra zachwalała przez kilka tygodni - śmieje się dziewczyna. - Ciasta też chętnie piekę, między innymi szarlotkę.

Nasza kandydatka wolny czas spędza ze znajomymi na bydgoskiej starówce. Bardzo podoba jej się Myślęcinek, a wakacje najchętniej spędziłaby w Grecji. - Bardzo lubię ciepłe kraje, a Grecja ma dużo ciekawych miejsc do zwiedzania.

Wróć na expressbydgoski.pl Express Bydgoski