https://expressbydgoski.pl
reklama
MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Jeszcze tylko dziś tańsze bilety do bydgoskiego Ogrodu Zoologicznego

Hanna Walenczykowska
W drugą rocznicę urodzin Akwarium i Terrarium Ogrodu Zoologicznego w Bydgoszczy dziś do końca dnia obowiązują promocyjne ceny biletów. My z kamerą i aparatem fotograficznym odwiedziliśmy wybieg dla wydr, które mimo pierwszych mrozów baraszkują w swoim basenie.

Pawilon Akwarium Terrarium, to całoroczny hit Myślęcinka, który istnieje już od dwóch lat. Niezależnie od pory roku bydgoszczanie chętnie tam zaglądają. W urodzinowym prezencie dla gości myślęcińskiego ZOO przygotowano wejściówki w promocyjnej cenie. Jeszcze tylko dziś bilety będą kosztowały 7,5 zł i 5 zł.

Warto sprawdzić, co słychać u tygrysa, czy niedźwiedzie zapadły już w zimowy sen, jakie kolory przybrał kameleon. My z kamerą odwiedziliśmy wydry, które mimo chłodów nie zrezygnowały z porannej kąpieli.

Ogród Zoologiczny czynny jest w godz. 10-16.

Wróć na expressbydgoski.pl Express Bydgoski