MKTG SR - pasek na kartach artykułów
7 z 13
Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Poprzednie
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
Miejsce pracy: Koronowo...
fot. Archiwum Polskapress

Jest praca w podbydgoskich gminach [OFERTY]

OPERATOR MONITORINGU

Miejsce pracy: Koronowo
Zakres obowiązków: ochrona małego obiektu handlowego, interwencja na zdarzenia
Rodzaj umowy: umowa zlecenie
Data rozpoczęcia: 25.09.2017
Wynagrodzenie brutto: od 2 200 PLN
Wymagania: podstawy obsługi komputera i internetu
Kontakt: Solid Security, ul. Fordońska 40, Bydgoszcz. Tel. 695 824 932 lub e-mail: [email protected]

Zobacz również

Wybory we Francji. Oto najnowszy sondaż przed drugą turą

NOWE

Górnik Łęczna słabszy w sparingu od drużyny z Izraela

Polecamy

Magiczna plaża nad Bałtykiem. Nie uwierzysz, ale znajduje się w Polsce!

Słupki przy drodze. Czy wiesz jakie informacje można z nich odczytać?

Na odpady nie ma rady? Oj chyba wciąż tak! - komentarz Jarosława Reszki