https://expressbydgoski.pl
reklama
MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Jak oni się ubrali?! Zobaczcie modowe wpadki Polaków. Faszyn from raszyn po polsku

S, AIP
Faszyn from Raszyn to strona internetowa oraz fanpage na Facebooku stworzone po to, by ośmieszać modowe wpadki Polaków."Stanowi rodzaj wizualnej satyry, obnażającej modowe nieudactwo, kicz, brak świadomości własnego ciała i sytuacji, w jakiej właśnie znalazła się przyłapana osoba" - piszą twórcy strony. Zobaczcie zdjęcia! >>>
Faszyn from Raszyn to strona internetowa oraz fanpage na Facebooku stworzone po to, by ośmieszać modowe wpadki Polaków."Stanowi rodzaj wizualnej satyry, obnażającej modowe nieudactwo, kicz, brak świadomości własnego ciała i sytuacji, w jakiej właśnie znalazła się przyłapana osoba" - piszą twórcy strony. Zobaczcie zdjęcia! >>> Faszyn from Raszyn
Faszyn from Raszyn to strona internetowa oraz fanpage na Facebooku stworzone po to, by ośmieszać modowe wpadki Polaków.
emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Kobieta

Komentarze 2

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone.

Podaj powód zgłoszenia

P
Patriota
5 lutego, 21:14, Gość:

Kogo obchodzi, co kto ma na sobie? Tylko prowincjonalne, ciekawskie i bez własnych zainteresowań osoby lubią takie tenaty. Wyrazy współczucia dla tych pustaków.

Być człowiekiem prostym to nie to samo co być prostakiem, tu chodzi o tę przysłowiową słomę z butów wystającą. Jak tego nie rozumiesz to współczuję, przede wszystkim Twoim Rodzicom. Mimo to pozdrawiam.

G
Gość

Kogo obchodzi, co kto ma na sobie? Tylko prowincjonalne, ciekawskie i bez własnych zainteresowań osoby lubią takie tenaty. Wyrazy współczucia dla tych pustaków.

Polecane oferty
* Najniższa cena z ostatnich 30 dniMateriały promocyjne partnera
Wróć na expressbydgoski.pl Express Bydgoski