GROMDA 3 online na żywo. Walka Tyson vs Don Diego [11.12.2020]. Gdzie oglądać?

Michał Sierek
Michał Sierek
GROMDA 3 - walki na gołe pięści. Kto okaże się lepszy w walce Tyson - Don Diego i zostanie pierwszym mistrzem? Transmisja na żywo online w piątek, 11.12.2020. Sprawdź, gdzie wykupić stream live Gromada.pl
W piątek, 11 grudnia 2020, gala GROMDA 3, podczas której zobaczymy walki na gołe pięści. Głównym pojedynkiem gali będzie walka Krystian „Tyson” Kuźma vs. Mateusz „Don Diego” Kubiszyn. Walki odbędą się w mniejszym ringu o rozmiarach 4 na 4 m. Poprzednie gale pokazały jak brutalne (i emocjonujące) potrafią to być starcia. W poniższym artykule podajemy najważniejsze informacje na temat gali GROMDA: kto wystąpi, o której godzinie i gdzie oglądać na żywo transmisję online (stream).

100 tysięcy złotych - tyle wynosi główna wygrana, którą może zgarnąć Krystian „Tyson” Kuźma lub Mateusz „Don Diego” Kubiszyn, którzy zmierzą się w piątek, 11 grudnia w finałowej walce podczas gali GROMDA 3. Zwycięzca zostanie też pierwszym mistrzem Gromdy. Fighterzy wygrali eliminacje w dwóch poprzednich galach i pokazali, że jak najbardziej zasługują na walkę w finale.

 • Gala GROMDA 3. Piątek, 11 grudnia 2020
 • Początek o godzinie 20.00

GROMDA - o co chodzi? Jakie są zasady?

Walki w ramach GROMDA odbywają się w ringu 4 na 4 metry. Zawodnicy nie zakładają rękawic - walki odbywają się na gołe pięści. Pojedynki toczą się na dystansie czterech 2-minutowych rund. Jeśli walka nie rozstrzygnie się do tego momentu, to zawodnicy wychodzą do piątego starcia, które nie jest limitowane czasowo i walczą do czasu, aż któryś zostanie znokautowany albo się podda.

Koncepcja walk na gołe pięści zrodziła się w głowach Mateusza Borka (MB Promotions) i Mariusza Grabowskiego (TYMEX Boxing Promotion), którzy od lat z powodzeniem organizują gale boksu zawodowego oraz promują czołowych polskich pięściarzy.

Główne zasady:

 • Ring o wymiarach 4 na 4 metry
 • Walka odbywa się na gołe pięści
 • Walka w stójce, nie są dopuszczalne kopnięcia
 • Cztery dwuminutowe rundy. Jeśli one nie dadzą rozstrzygnięcia - zawodnicy wychodzą do piątego starcia i walczą, aż któryś zostanie znokautowany lub się podda.

Pojedynki toczą się na dystansie czterech 2-minutowych rund. Jeśli walka nie rozstrzygnie się do tego momentu, to zawodnicy wychodzą do piątego starcia, które nie jest limitowane czasowo i walczą do czasu, aż któryś zostanie znokautowany albo się podda.

Gala GROMDA 3. Walka "Tyson" - "Don Diego"

W finałowej walce podczas gali GROMDA 3 walczyć będą Krystian „Tyson” Kuźma i Mateusz „Don Diego” Kubiszyn, którzy podczas poprzednich turniejów pokonali swoich rywali.

- „Tyson” nie brał jeńców, a brutalny półfinałowy nokaut nad „BRODACZEM” obiegł światowe media, trafiając nawet do „The Sun” - czytamy na oficjalnej stronie GROMDA.pl.

W amatorskim boksie "Tyson" zaliczył około 30 walk, nie jest tajemnicą, że na ulicy stoczył ich zapewne więcej. Pokazał, że w formule na gołe pięści w małym ringu czuje się świetnie.

Naprzeciw siebie będzie miał zawodnika, który dobrze sprawdził się w ringach kick-boxerskich i bokserskich. O wielkich umiejętnościach Kubiszyna świadczą walki, które stoczył w eliminacjach, a prawdziwy charakter pokazał w starciu, które zapewniło mu awans do finału.

Kubiszyn zmierzył się w nim z o wiele większym „Maximusem”. Do walki wyszedł z urazami i lądował na deskach. Wiele wskazywało na to, że "Maximus" jest bliski zwycięstwa, gdy "Don Diego" wyprowadził potężny cios z prawej ręki, który zakończył starcie. Wiele osób pewnie dopiero na powtórkach mogło dojrzeć, co tak naprawdę się stało...

POLECAMY:

Piękne Ring Girls KSW. Zobacz ich gorące zdjęcia!

GROMDA 3 - gdzie oglądać na żywo online?

Gala dostępna jest jedynie w systemie PPV. By oglądać wydarzenie online, trzeba wykupić dostęp, który kosztuje 19,99 zł. Sprawdź na oficjalnej stronie - https://gromda.tv/. Start o godzinie 20.00.

Podczas gali - oprócz finałowego pojedynku wystartuje również nowy turniej. Zobaczymy też walki extra: Tomasz „ZADYMA” Gromadzki vs Rafał „ŁAZAR” Łazarek oraz Norbert „LODÓWA” Rozenbajgier vs Piotr „CAPO” Półchłopek.

Uczestnicy II turnieju GROMDA:

 • Vasyl „VASYL” Halych
 • Paweł „HOSE” Strykowski
 • Mateusz „NIEDŹWIEDŹ” Kopeć
 • Dawid „STOLARA” Stolarski
 • Daniel „KASTET” Nowicki
 • Denis "Bad Boy" Załęcki
 • Karol „ZIÓŁEK” Żołowski
 • Kacper „RAIDEN” Olszewski

Wideo

Dodaj ogłoszenie