Zawisza Bydgoszcz gra kolejny raz w Fortunna Pucharze Polski
Zawisza Bydgoszcz gra kolejny raz w Fortunna Pucharze Polski Tomasz Czachorowski
W I rundzie Fortuna Pucharu Polski Zawisza Bydgoszcz grał na wyjeździe ze Startem Krasnystaw. Poniżej zapis relację tekstowej z tego spotkania.

Start Krasnystaw - Zawisza Bydgoszcz 0:4 (0:0)
Bramki: Piotr Okuniewicz (78), Maciej Koziara (83), Krystian Sanocki (90), Kacper Nowak (90+4).
Start: Janiak - Kanarek, Lenard, Milcz (60. Strug), Chariasz (84. ), Ciechan (60. Pachuta), Misztal (67. Korzeniowski), Saj, Pęcak (84. J. Sołdecki), D. Sołdecki, Florek.
Zawisza: Oczkowski - Pachnik (54. Nowak), Maciejewski, Paliwoda, Sławek (33. Jaskuła) - Leonowicz (46. Sanocki), Sochań (65. Bojas), Kona - Koziara, Okuniewicz, Chachuła (46. Rugowski).

Start Krasnystaw - Zawisza Bydgoszcz na żywo

Relacja z meczu Pucharu Polski.
16:5526.09.2023

Dziękujemy za uwagę. Niebawem galerie zdjęć z meczu oraz z trybun, a także materiały wideo.

16:5426.09.2023

90+4

Na zakończenie czwartą bramkę ładnym technicznym strzałem w okienko zdobywa Nowak. Zawisza wygrywa 4:0 i awansuje do II rundy Fortuna Pucharu Polski

16:5026.09.2023

90+3

Jeszcze jeden róg dla Zawiszy.

16:4926.09.2023

90

Szybka akcja niebiesko-czarnych, którą celnym strzałem finalizuje Sanocki. Zawisza prowadzi 3:0

16:4826.09.2023

89

Żółta kartka dla Rugowskiego za wymuszenie rzutu karnego

16:4726.09.2023

87

Kolejne dwa rogi dla Zawiszy. W końcu słychać doping fanów niebiesko-czarnych.

16:4326.09.2023

84

Kolejne dwie zmiany w Starcie. Schodzą Pęcak i Chariasz, których zastępują J. Sołdecki i

16:4226.09.2023

83

Zawisza prowadzi 2:0. Tym razem Koziara ładnie uderzył zza pola karnego

16:3526.09.2023

78

Następny korner dla bydgoszczan. Tym razem pięknie rozegrany. Dośrodkował Koziara, a celną główką popisał się Okuniewicz. Zawisza prowadzi 1:0

70

W drugiej połowie gra toczy się głównie na połowie Startu, ale Zawisza nie potrafi poważniej zagrozić gospodarzom

16:2626.09.2023

67

Kolejna zmiana w Starcie. Boisko opuścił Misztal, którego zastąpił Korzeniowski

16:2426.09.2023

65

Jeszcze jedna zmiana w Zawiszy. Bojas zmienia Sochania. Niebiesko-czarni ustawieni bardzo ofensywnie

16:2226.09.2023

63

Druga żółta kartka dla Kanarka za faul. To drugie upomnienie dla stopera Startu i  w efekcie czerwona kartka. Zawisza gra z przewagą jednego zawodnika

50

Mocny strzał z boku pola karnego Sanockiego. Piłka przeleciała pół metra nad poprzeczką

51

Rzut rożny dla gospodarzy. Zawisza sobie radzą z dośrodkowaniem. Kibice miejscowych znowu odpalili race

16:0626.09.2023

47

Żółta kartka dla Okuniewicza za próbę wymuszenia rzutu karnego

16:0226.09.2023

46

Zawiszanie zaczynają drugą połowę. W bydgoskim zespole dwie zmiany. Boisko opuścili Leonowicz i Chachuła, których zastąpili Sanocki i Rugowski

15:4826.09.2023

Przerwa

Po 45 minutach w Krasnymstawie bez goli. Pierwsze pół godziny było wyrównane, ale potem więcej z gry miał Zawisza. Bydgoszczanie stworzyli sobie trzy bardzo dobre okazje, ale byli nieskuteczni. Z relacją wracamy za około kwadrans

15:4726.09.2023

45+3

Żółta kartka dla Ciechana

45+3

Jeszcze jedna dobra okazja Zawiszy. Ponownie obrońców Startu uciekł Koziara, ale strzelił tylko w boczną siatkę

15:4626.09.2023