etc
Euro 2020. Reprezentacja Polski przed przerwą nie oddała nawet celnego strzału i niestety zasłużenie przegrywała wówczas ze Słowacją 0:1. Na szczęście nadzieje odżyły od razu po zmianie stron. Nie minęła minuta, a Karol Linetty doprowadził do wyrównania! Pomocnik, który okazał się największą niespodzianką w składzie, dał nadzieje na dobry wynik.

Tak opisaliśmy bramkę na 1:1 w relacji na żywo:
Ależ rozpoczęcie Polaków! Od razu ruszyliśmy do przodu z atakiem, świetne zagranie Mateusza Klicha na Macieja Rybusa, ten od razu odegrał w światło bramki do Karola Linettego, który lekkim, ale sprytnym strzałem pokonał Dubravkę!

EURO 2020 w GOL24

Jerzy Brzęczek jako selekcjoner wprowadził Polskę na Euro 2020, ale w turnieju drużynę poprowadzi Paulo Sousa. Portugalczyk swoimi wyborami wywołał mętlik w głowie prawdopodobnie nie tylko kibiców i ekspertów, lecz także rywali. Trudno powiedzieć, czego się spodziewać. Przedstawiamy pięć argumentów za i przeciw, że Polska osiągnie sukces na Euro.Uruchom i przeglądaj galerię klikając ikonę "NASTĘPNE >", strzałką w prawo na klawiaturze lub gestem na ekranie smartfonu