Enea Bydgoszcz Triathlon zaplanowano na 12-13 lipca. W zawodach wystartuje około 4500 zawodniczek i zawodników. Start potwierdziło już ponad 4000 uczestników indywidualnych, a na chętnych czekają ostatnie 60 miejsc na dystansie 1/8 oraz ostatnie 250 na dystansie 1/4.
Zapisy na stronie internetowej bydgoszcztriathlon.pl
Dużym zainteresowaniem cieszy się także Enea Żnin Triathlon (1 czerwca). - Ten start to idealna okazja do rozpoczęcia sezonu triathlonowego w 2025 roku - zapewniają organizatorzy. Na chętnych czeka jeszcze ostatnie 140 miejsc na dystansie 1/8 i ostatnie 80 miejsc na dystansie 1/4.
Zapisywać się można na stronie znintriathlon.pl
Od tego roku w Żninie można będzie też wystartować w nowych zawodach.
31 maja 2025 odbędzie się PKO Bieg Sztafetowy, poprzedzając Enea Żnin Triathlon. Zawody odbędą się w formule rywalizacji zespołów liczących od 2 do 5 osób na pętli o długości ok. 800 metrów. Celem jest przebiegnięcie jak największego dystansu w regulaminowym czasie 60 minut od startu. Zapisy na www.PKOBiegSztafetowy.pl. Obowiązuje limit 110 zespołów!
