Od 19 czerwca trybuny stadionów piłkarskich i żużlowych mogą być wypełnione w 25 proc. Ograniczenia podyktowane są pandemią koronawirusa. Niestety, w wielu przypadkach łamano przepisy. W Warszawie (Legia), Zabrzu (Górnik), Lublinie (Motor) czy Zielonej Górze (Falubaz) fani grupowali się, nie nosili maseczek. Nie można wykluczyć, że ośrodki te zostaną surowo ukarane.Żadnych restrykcji nie powinni obawiać się w Grudziądzu. Podczas wtorkowego meczu MrGarden GKM - PGG ROW Rybnik miejscowi kibice pokazali, jak wspierać swój zespół w pełnym reżimie sanitarnym. Zachowywali bezpieczny dystans, zasłaniali usta i nos. Pomagali ochroniarze, którzy przechadzali się po trybunach i dyscyplinowali niestosujących się do zaleceń fanów.ZOBACZ ZDJĘCIA Z TRYBUN Z GRUDZIĄDZA >>>>
Jarosław Pabijan
Od 19 czerwca trybuny stadionów piłkarskich i żużlowych mogą być wypełnione w 25 proc. Ograniczenia podyktowane są pandemią koronawirusa. Niestety, w wielu przypadkach łamano przepisy. W Warszawie (Legia), Zabrzu (Górnik), Lublinie (Motor) czy Zielonej Górze (Falubaz) fani grupowali się, nie nosili maseczek. Nie można wykluczyć, że ośrodki te zostaną surowo ukarane.
Żadnych restrykcji nie powinni obawiać się w Grudziądzu. Podczas wtorkowego meczu MrGarden GKM - PGG ROW Rybnik miejscowi kibice pokazali, jak wspierać swój zespół w pełnym reżimie sanitarnym. Zachowywali bezpieczny dystans, zasłaniali usta i nos. Pomagali ochroniarze, którzy przechadzali się po trybunach i dyscyplinowali niestosujących się do zaleceń fanów.
ZOBACZ ZDJĘCIA Z TRYBUN Z GRUDZIĄDZA >>>>