
Dyplomatorium w Wyższej Szkole Gospodarki miało bardzo uroczystą oprawę. Na zakończenie nie zabrakło, oczywiście, pamiątkowego wspólnego zdjęcia.

Spośród tegorocznych absolwentów bydgoskiej i inowrocławskiej siedziby uczelni, ponad 100 osób zdecydowało się w sobotę (9 grudnia) odebrać dyplom osobiście podczas tej pięknej uroczystości.
Towarzyszyły im rodziny, przyjaciele, nauczyciele i koledzy. WSG stawia mocno na umiędzynarodowienie, dlatego ponad połowę z obecnych stanowili obcokrajowcy.

Zebranych powitał prezydent WSG prof. hon. Krzysztofa Sikora, który podkreślił znaczenie i prestiż uczelni na rynku edukacyjnym i gospodarczym. Gratulacje absolwentom złożył także prof. WSG Marek Chamot, rektor uczelni. Dziękował im za trud i zaangażowanie włożone w studia.

W tym roku uczelnię ukończyło niemal 1000 osób.