https://expressbydgoski.pl
reklama
MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Drifting na ul. Focha. 20-latek jechał tak szybko, że wpadł w poślizg [WIDEO]

red/materiały KWP Bydgoszcz
kadr z filmu
Do niebezpiecznego zdarzenia doszło na skrzyżowaniu ulic Kordeckiego i Focha. Policjanci nagrali zdarzenie na kamerze wideo.

Jadący bmw 20-latek zbyt szybko wjechał na skrzyżowanie ulic Kordeckiego i Focha i wpadł w poślizg. Policjanci, którzy zauważyli zajście, chwilę potem zatrzymali młodego "rajdowca".

Okazało się, że kierowca nie ma przy sobie prawa jazdy. 20-latek nie przyjął mandatu, twierdząc, że ma na koncie zbyt dużą liczbę punktów karnych.

Policjanci skierowali sprawę do sądu.

Komentarze 13

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone.

Podaj powód zgłoszenia

n
nie czyń drugiemu
Polscy kierowcy w akcji #12 3 min 17 sek. gość wyprzedzał na podwójnej ciągłej a pretensje ma do kierowcy ciężarówki. Może by tak Policja wystąpiła o ustalenie sprawcy tego potwornego wykroczenia
P
Przylesianin
Co to jest Kuł????
i
iks
W Bydgoszczu co drugi tak jeździ.
M
Max MEYER
BMW..................................
G
Gość
Poślizgną się biedaczyna na Mokrej Nawierzchni
j
ja
nie "więcej", a jeden i ten sam imbecyl piszący każdy wyraz wielką literą... kiedyś publikował swój bełkot pod nickiem MAX OBSERWATOR, a teraz ten geniusz używa różnych nicków, aby pozostać nierozpoznanym :) tylko on jest na tyle upośledzony, że mu się wydaje iż nikt tego nie rozszyfruje :))
B
BDG33
Po niektórych komentarzach na forum widać, że więcej jest takich głupców, jak ten, który jechał tym BMW...
t
ted
nie wstyd ci publicznie robić z siebie takiego kretyna...?
D
Drifting :
To cel jazdy w zerwaniu Przyczepności Kuł do nawierzchni na jak najdłuższym Odcinku Drogi Jazdy Pojazdu................!
Widać tu ze Kierowca Nie kontynuował Tego stylu jazdy

Zapaliły się Światła Stopu
j
ja
Przyjdz do mnie z wizytą, bo musze bi wypisać jakieś mocne neuroleptyki! Stanowisz zagrożenie dla społeczeństwa swoimi idiotycznymi poglądami, a do tego masz problemy ze wzrokiem. Nadajesz się tylko na związanie ciebie kaftanem i wysłanie do Świecia...
N
Nie Było Zadnego Driftingu
Drifting To wielokrotne stawianie Pojazdu w Prawo lub Lewo w Poprzek Toru Jazdy
Dobrze ze Mandatu nie przyjołeść
@
brawo niebiescy! tępić takich idiotów, którzy się popisują i bawią na drodze! taki tępy jełop z bmw nie zdaje sobie sprawy, że gdyby wpadł w poślizg i nie kontrolując swojego szrota wpadł na chodnik i ludzi stojących na przejściu to ci ludzie znależliby się pod jego szrotowym gównem! a z niego taki wybitny kierowca, że gdy zobaczył koguty to zatrzymał się na środku mostu bo sam nie wiedział co dalej robić! odbierać prawko takim imbecylom!!!!!
M
Mokra Nawierzchnia Jezdni
Spowodowała Uślizg Pojazdu To żaden Drifting
Drifting to wielokrotne Stawianie Pojazdu w Poprzek Toru Jazdy w Prawo i Lewo Jazda Wężykiem
Widać ze Hamował
Dobrze ze mandatu nie przyjąłeś
Na śniegu lub na drodze zasypanej piaskiem jak się bokiem pojazd
Postawi Tez Bedze Drifting....?
Wróć na expressbydgoski.pl Express Bydgoski