marc
22.10.2016 bydgoszcz chemik - pogon ii szczecin.  fot: tomasz czachorowski/polska press
22.10.2016 bydgoszcz chemik - pogon ii szczecin. fot: tomasz czachorowski/polska press brak
Drużyna Piotra Gruszki mogła zaśpiewać po meczu w Jarocinie, ale...

III-ligowy Chemik był o krok lub o włos od kolejnej wygranej na wyjeździe. Do szczęścia zabrakło kilkunastu sekund!

Do przerwy Jarota remisowała z Chemikiem 0:0.

Wszystko co ciekawe działo się w końcowych minutach.

W 83 minucie po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, piłka trafiła do narożnika pola karnego i stamtąd na uderzenie w tzw. długi róg zdecydował się Robert Kawałek, i piłka wpadła do bramki.

Chemicy mogli zdobyć trzy bramki, gdyby nie feralna... 95 minuta. Tym razem to gracze z Jarocina egzekwowali rzut rożny, Piotr Garbarek uderzył piłkę głową, ta odbiła się od słupka i znalazła się w siatce...

Jarota Jarocin - Chemik Bydgoszcz 1:1 (0:0)

Do zakończenia rundy jesiennej pozostały dwie kolejki. Za tydzień Chemik gościć będzie Gwardię Koszalin, a na koniec zagra w Świeciu z Wdą.

Wda w tej kolejce pokonała Górnika Konin 1:0, po golu Marka Rożnowskiego w 79 minucie.