expressbydgoski.pl

Chemik Moderator podejmował Unię [ZDJĘCIA KIBICÓW + MECZ]

Chemik Moderator Bydgoszcz (III liga, ale już wiadomo, że spadnie) przegrał w środę u siebie z Unią Gniewkowo (IV liga) 1:2 (0:1) w pierwszym meczu finału

Arkadiusz Wojtasiewicz

Następne
Przeglądaj również za pomocą strzałek na klawiaturze [1/41] Następne

Chemik Moderator Bydgoszcz (III liga, ale już wiadomo, że spadnie) przegrał w środę u siebie z Unią Gniewkowo (IV liga) 1:2 (0:1) w pierwszym meczu finału Regionalnego Pucharu Polski. Pierwsza bramka dla Unii (43.) padła w dziwnych okolicznościach. Do piłki wybitej głową sprzed pola karnego przez golkipera chemików doszedł Mateusz Nowacki i lekkim uderzeniem na pustą bramkę z dystansu dał prowadzenie gościom. Tuż po przerwie (51.) wyrównał z karnego Szymon Maziarz. Wynik ustalił w 61. minucie strzałem z 30 metrów w okienko Łukasz Cięgotura.
Mecz rozpoczął się o godz. 19.49 dla uczczenia 70. urodzin Chemika (klub powstał w 1949 roku).