Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
Chemik Moderator Bydgoszcz - Unia Gniewkowo 2:2 w meczu IV...

Chemik Moderator Bydgoszcz - Unia Gniewkowo, czyli szalony mecz na Glinkach [zdjęcia]

Chemik Moderator Bydgoszcz - Unia Gniewkowo 2:2 w meczu IV ligi kujawsko-pomorskiej. Gdy Szymon Maziarz wykorzystał rzut karny w 87. minucie spotkania, wydawało się że miejscowi zainkasują 3 punkty. Nic z tego. Goście walczyli ambitnie i w ostatniej akcji spotkania doprowadzili do wyrównania. Autorem finałowego trafienia był Oskar Kryszak. Co ciekawe, zawodnik ten przeżywał w sobotę prawdziwą huśtawkę nastrojów. Najpierw (67. minuta) strzelił na 1:1, potem sfaulował Macieja Kota w polu karnym ("jedenastkę" wykorzystał Maziarz), by na końcu zapewnić swojej drużynie 1 punkt. ZOBACZ ZDJĘCIA Z MECZU PRZY UL. GLINKI >>>>>

Walczyli, ale zostali z niczym. Sandecja coraz bliżej 3. ligi!

NOWE

Nie tak miało być. Porażka Hutnika na otwarcie półfinału o awans do I ligi

Polecamy

Isaac Del Toro wygrał pierwszy etap wyścigu Vuelta Asturias! Rafał Majka na podium!

Uwaga, w Fordonie znowu pojawili się oszuści, podszywający się pod pracowników FSM!

Wielogodzinne erekcje i utrata wzroku. 5 powodów sprawi, że nie sięgniesz po Viagrę