Chemik Bydgoszcz bez trofeum i 30 tysięcy złotych...[ZDJĘCIA]

Zdjęcia Dariusz Bloch
Dariusz Bloch
Na stadionie przy ulicy Glinki rozegrano rewanżowy mecz finału Pucharu Polski na szczeblu okręgu.

W pierwszym meczu Wda Świecie zremisowała u siebie z Chemikiem Bydgoszcz 0:0.

W rewanżu na Glinkach grano dogrywkę. Padł remis 1:1. Gol strzelony na wyjeździe dał trofeum gościom ze Świecia.

Po 90. minutach był bezbramkowy remis. W 100. minucie prowadzenie Wdzie dał Rożnowski. Chemik wyrównał na dwie minuty przed końcem (Szawarniak), ale na zdobycie kolejnej bramki zabrakło już czasu.

Wda dostała w nagrodę 30 tysięcy złotych.Zobacz galerię: Chemik Bydgoszcz bez trofeum i 30 tysięcy złotych...