„Bydgoszcz na start” dla Ochalów [ZDJĘCIA]

Sławomir Kabat
Olga i Paweł Ochalowie wygrali bieg „Bydgoszcz na start” (10 km). Drugie miejsce zajęła w obu kategoriach rodzina Brzezińskich: Aleksandra i Błażej. Patronat nad imprezą sprawował „Express”.

Bydgoszczanie zdominowali na podium bieg „Bydgoszcz na start”. Wśród mężczyzn równo na metę na stadionie Zawiszy wbiegli Paweł Ochal przed Błażejem Brzezińskim - czas 31.00 min, decydowały setne, przed Tomaszem Polańskim - 35.05. Wśród kobiet wygrała Olga Ochal 35.16, przed Aleksandrą Brzezińską 35.49 i Martą Szenk 38.53. Bieg ukończyło 836 uczestników. 10. miejsce wśród kobiet zajęła tyczkarka Anna Rogowska 46.45. Najlepszych dekorowali olimpijczycy na Rio de Janeiro Katarzyna Kowalska i Paweł Wojciechowski.Zobacz galerię: Bydgoszcz na start [ZDJĘCIA]