Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
Alfa Bydgoszcz przegrała na stadionie przy ulicy Sielskiej z...

Bydgoskie Byki w krainie deszczowców [zdjęcia]

Alfa Bydgoszcz przegrała na stadionie przy ulicy Sielskiej z Arką Rumia 21:31 (14:14) w meczu II ligi rugby. Zespół znad morza to dwukrotny zwycięzca I ligi, ale teraz postanowił rywalizować w niższej klasie rozgrywkowej.
Dodajmy, że mecz toczył się w niesprzyjających warunkach atmosferycznych, cały czas padał deszcz. Nie przeszkodziło to jednak rugbystom w stworzeniu ciekawego widowiska.
ZOBACZ ZDJĘCIA Z MECZU >>>

Iga Świątek poznała ostatnią rywalkę w Madrycie! Będzie powtórka finału sprzed roku!

Świątek powiedziała, z kim chciałaby zagrać w finale Mutua Madrid Open

Świetna postawa polskich tenisistek w Lleidzie. Cztery zwycięstwa bez straty seta!