Bramkarz Zawiszy broni karnego! [zdjęcia z meczu + kibice]

W zaległym meczu z 17. kolejki A klasy SP Zawisza Bydgoszcz we wtorkowe popołudnie podejmował w Potulicach Victorię Niemcz. Wygrana 3:0 daje bydgoskiej drużynie 9-punktową przewagę nad drugą w tabeli Falą Świekatowo. Bramki zdobyli: 1:0 Kot (34), 2:0 Janiszewski (66-głową), 3:0 Kot (69). W 43 minucie sędzia podyktował rzut karny dla Victorii. Goście wyszli z kontrą i bramkarz Zawiszy sfaulował Olszanowskiego. Jednak po chwili Niwiński zrehabilitował się, broniąc uderzenie Siemaszki z 11 metrów! ZOBACZ ZDJĘCIA Z MECZU i KIBICÓW >>>Fa, zdjęcia Dariusz Bloch