BMW pędziło przez Grudziądz 118 km/h. Kierowcy zatrzymano...

BMW pędziło przez Grudziądz 118 km/h. Kierowcy zatrzymano prawo jazdy [wideo]

(tik)

W Grudziądzu kierowca BMW jechał z prędkością 118 km/h w miejscu, gdzie można jechać najwyżej 60-tką. Tyle wskazał policyjny videorejestrator. Funkcjonariusze zatrzymali prawo jazdy i ukarali mandatem prowadzącego pojazd 33–letniego mężczyznę.
W środę (9 stycznia) na ul. Peszkowskiego w Grudziądzu policyjny videorejestrator zarejestrował jadące z nadmierną szybkością BMW. Mundurowi, którzy poruszali się nieoznakowanym radiowozem zmierzyli prędkość pojazdu. Policyjne urządzenie wskazało, że kierowca pędził 118 km/h w miejscu, gdzie można najwyżej 60 km/h.

- Funkcjonariusze zatrzymali bmw do kontroli. Autem kierował 33-latek, który za popełnione wykroczenie został ukarany mandatem i otrzymał 10 punktów karnych - podaje asp.
szt. Jacek Jeleniewski z KMP w Grudziądzu. - Policjanci zatrzymali kierowcy prawo jazdy, gdyż przekroczenie prędkości powyżej 50 km/h miało miejsce w obszarze zabudowanym. Informacja o popełnionym przewinieniu trafi teraz do właściwego starosty, który wyda decyzję administracyjną o zatrzymaniu prawa jazdy na 3 miesiące.

Przypomnijmy, w ubiegłym roku grudziądzcy policjanci 61 razy odbierali kierowcom prawo jazdy z powodu przekroczenia prędkości powyżej 50 km/h w obszarze zabudowanym. W tym roku to pierwszy taki przypadek.


Komentarze (1)

Dodajesz komentarz jako: Gość

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

Liczba znaków do wpisania:

zaloguj się

Autor komentarza nie dodał zdjęcia
tak trzeba

peppa (gość)

Zgłoś naruszenie treści

należałoby przed takimi wariatami się ostrzegać, choćby w yanosiku

Najnowsze wiadomości

Zobacz więcej

Najczęściej czytane

Wideo