https://expressbydgoski.pl
reklama
MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Biało-czerwoni kibice i policyjne patrole przed meczem Austria Polska [GALERIA, ZDJĘCIA]

red
Coraz mniej czasu do rozpoczęcia drogi na Euro 2020 reprezentacji Polski Jerzego Brzęczka. Na start zagra z Austrią w Wiedniu (godz. 20.45, transmisja w TVP 1, TVP Sport i Polsacie Sport). W stolicy naszych rywali nie mogło zabraknąć kibiców Biało-Czerwonych. Na stadionie imienia Ernsta Happela ma ich być ponad pięć tysięcy! Zobacz, jak spędzali dzień meczowy!
Coraz mniej czasu do rozpoczęcia drogi na Euro 2020 reprezentacji Polski Jerzego Brzęczka. Na start zagra z Austrią w Wiedniu (godz. 20.45, transmisja w TVP 1, TVP Sport i Polsacie Sport). W stolicy naszych rywali nie mogło zabraknąć kibiców Biało-Czerwonych. Na stadionie imienia Ernsta Happela ma ich być ponad pięć tysięcy! Zobacz, jak spędzali dzień meczowy! Krzysztof Kapica/Polska Press
PIŁKA NOŻNA ELIMINACJE EURO 2020 AUSTRIA POLSKA POLSKA ŁOTWA TRANSMISJA GDZIE OGLĄDAĆ? Coraz mniej czasu do rozpoczęcia drogi na Euro 2020 reprezentacji Polski Jerzego Brzęczka. Na start zagra z Austrią w Wiedniu (godz. 20.45, transmisja w TVP 1, TVP Sport i Polsacie Sport). W stolicy naszych rywali nie mogło zabraknąć kibiców Biało-Czerwonych. Na stadionie imienia Ernsta Happela ma ich być ponad pięć tysięcy! Zobacz, jak spędzali dzień meczowy!

Komentarze 2

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone.

Podaj powód zgłoszenia

G
Gość
mecz oglądajcie na stronie: http://forom.pl/mecz
G
Gość
.Szukam kochanka na seks spotkania. Mam 20lat i seksowne ciało, Moje nagie fotki i kontakt do mnie tu: http://randkivip.pl i wyszukaj mnie po niku: malwina30 napisz do mnie, każdemu odpisuje, moge też zasponsorować do 500zł za każde spotkanie
Wróć na expressbydgoski.pl Express Bydgoski