Bayern Monachium - Eintracht Frankfurt. Transmisja na żywo w TV i online [23.05.2020]. O której godzinie, gdzie oglądać mecz?

Michał Sierek
W 27. kolejce Bundesligi Bayern Monachium zagra mecz u siebie z Eintrachtem Frankfurt. Drużyna Roberta Lewandowskiego zwyciężyła w poprzednim meczu (pierwszym po przerwie spowodowanej koronawirusem) 2:0 z Union Berlin. Eintracht przegrał z Borussią Mönchengladbach 1:3. Transmisja meczu Bayern - Eintracht w sobotę, 23 maja. Sprawdź gdzie obejrzeć mecz w TV i online.

Bundesliga wróciła do gry po przerwie spowodowanej koronawirusem jako pierwsza duża europejska liga. Spotkania rozgrywane są bez publiczności, transmisje można oglądać w polskiej TV oraz online. W 27. kolejce Bayern Monachium zmierzy się z Eintrachtem Frankfurt.

Eintracht z 28 punktami zajmuje dopiero 13. miejsce w Bundeslidze, drużyna Roberta Lewandowskiego jest pierwsza z 58 punktami. W pierwszym po przerwie meczu Bayern pokonał na wyjeździe Union Berlin 2:0, a pierwszego gola (z rzutu karnego) zdobył polski napastnik.

Bundesliga - do końca czerwca

Tytułu z poprzedniego sezonu broni Bayern Monachium. Terminarz zakłada, że mecze będą rozgrywane do końca czerwca. Oto jak przedstawia się tabela przed rozpoczęciem tej kolejki (dziesięć najlepszych zespołów).

Mecz Bayern Monachium - Eintracht Frankfurt, transmisja na żywo

Mecz Bayern Monachium - Eintracht Frankfurt rozegrany zostanie w sobotę o godzinie 18.30. Transmisję na żywo ze spotkania przeprowadzi kanał Eleven Sports 1. Jeśli chcesz obejrzeć mecz online, zajrzyj na dostępu online do Eleven Sports, zajrzyj tutaj. Mecze Bundesligi transmituje również Canal Plus. Pełny plan transmisji 27. kolejki zamieszczamy poniżej.

POLECAMY

To one zagrzewały zawodników do walki na ostatnich galach KSW. Zobaczcie piękne Ring Girls polskiej federacji MMA.➤➤ WIĘCEJ ZDJĘĆ na następnych stronach ➤➤TOP SPORTOWY

Piękne Ring Girls KSW. Zobacz ich gorące zdjęcia!

BEZ ŚCIEMY. Janikowski i Jackiewicz rozprawiają się z filmowymi kitami!