4 gole KKP Bydgoszcz na otwarcie rundy wiosennej [wideo]

W niebieskiej koszulce Agata Stępień
W niebieskiej koszulce Agata Stępień Dariusz Bloch
Po zimowej przerwie na boiska wróciły piłkarki I ligi (gr. północna)

Kobiecy Klub Piłkarski Bydgoszcz (lider) tabeli pokonał na wyjeździe rezerwy Medyka Konin 4:1 (1:0).

Wynik spotkania tuż przed przerwą otworzyła Natalia Makowska, która nie pomyliła się z 11 metrów.

W 59. minucie gospodynie doprowadziły do remisu. Ich radość trwała jednak zaledwie 3 minuty - na 2:1 głową trafiła Agata Stępień (dośrodkowanie Darii Gugały). W 73. minucie wynik pojedynku na 3:1 podwyższyła po efektownym rajdzie Edyta Sobczyk. Wynik spotkania został ustalony 6 minut później, gdy Medyk sam wpakował sobie piłkę do własnej bramki.

W niedzielę, 24 marca na stadionie przy ul. Słowiańskiej derby z Unifreeze Górzno (godz. 17.00, wstęp darmowy).