O niecodziennym znalezisku media informowały obszernie. Trudno się dziwić. Rzadko zdarza się, by na ulicy ktoś zostawił 22 kije golfowe, konsolę PlayStation oraz sprzęt audio.
- Przedmioty zostały zabezpieczone przy ulicy Konwaliowej, na terenie leśnym pomiędzy krematorium, a Aleją Ofiar Hitleryzmu w Białych Błotach – informował wówczas aspirat Krzysztof Bratz z Komendy Miejskiej Policji w Bydgoszczy.
Mundurowi zaapelowali o pomoc w namierzeniu właściciela znalezionego sprzętu. Osoby, które mogły udzielić jakichkolwiek informacji mogły kontaktować się z funkcjonariuszami Komisariatu Policji w Białych Błotach przy ulicy Bezpiecznej 2 lub telefonicznie całodobowo z dyżurnym KMP w Bydgoszczy.
Okazało się, że 22 kije golfowe, konsola PlayStation oraz sprzęt audio zostały ukradzione, a następnie porzucone.
- Przedmioty trafiły już z powrotem do właściciela – poinformowała naszą gazetę komisarz Lidia Kowalska z Zespołu Komunikacji Społecznej Komendy Miejskiej Policji w Bydgoszczy. - Jeżeli chodzi o złodzieja, to nie został jeszcze złapany. Toczy się postępowanie w tej sprawie – dodała.
To też może Cię zainteresować
